9 травня – Міжнародний день Європи
Шановні жителі та гості Томашпільської громади!
Сьогодні Україна вдруге разом із країнами Європейського Союзу відзначає День Європи в знак миру та єдності на континенті.
Для українців це особливий день, оскільки Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. У цей день ми вкотре засвідчуємо своє прагнення жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє у колі країн об’єднаної Європи. Жаль тільки, що платимо за бажання бути частинкою цивілізованого світу дуже дорогу ціну.
07:45 09.05.2024