Відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради
23 квітня під головуванням очільника Томашпільської громади Валерія Немировського відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради. В його роботі взяли участь члени виконавчого комітету, запрошені. Першим питанням члени виконавчого комітету прослухали інформацію про роботу за перший квартал поточного року підприємства сфери обслуговування населення комунальними підприємствами на території Томашпільської територіальної громади (інформував директор Томашпільського КП Вадим Немировський).15:50 23.04.2024