Томашпільська селищна територіальна громада
Вінницька область

Конкурси 2020 року

 

 

-----------------28 січня 2021 року---------------------  

26 та 27 січня 2021 року відбулися два засідання конкурсної комісії на посаду директора Раківської ЗОШ I-II ступенів Томашпільської селищної ради.
Під час засідань розглянуті документи кандидата на дану посаду, допуск до участі у конкурсі. Конкурсна комісія провела конкурс, який складався з трьох етапів: 1) тестової перевірки на знання законодавства України у сфері загально середньої освіти; 2) перевірки професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання; 3) публічні  презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (на два роки чи на шість років) та провели співбесіду з кандидатом на посаду директора Раківської ЗОШ I-II ступенів Томашпільської селищної ради
 –Гранчак Наталія Іванівна.  .
Підсумковий рейтинг кандидата визначався шляхом додавання балів за кожен етап конкурсу.

   За результатами проведеного конкурсу: 1) тестової перевірки на знання законодавства України у сфері загально середньої освіти; 2) перевірки професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання; 3) публічної  презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (на два роки чи на шість років), Гранчак Наталію Іванівну вважати такою,  що відповідає встановленим вимогам та визнана переможцем конкурсу, дані які зазначені в протоколі № 2 (додається).

   Рекомендувати начальнику відділу освіти, спорту, культури та туризму Томашпільської селищної ради видання розпорядження щодо  підписанням з нею строковий трудовий договір із кандидатом на посаду директора Раківської ЗОШ I-II ступенів Томашпільської селищної ради Гранчак Наталією Іванівною, що визначений чинним законодавством.

 

-----------------21 січня 2021 року---------------------

Документи кандидатів на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Раківської ЗОШ І-ІІ ступенів Томашпільської селищної ради

https://rada.info/upload/users_files/04326218/58543108c66e5f032b1fd2ee8f50b83b.pdf

 

 

 

--------------- 21 грудня 2020 року------------------

Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на  заміщення вакантної посади директора Раківської ЗОШ І-ІІ ступенів Томашпільської селищної ради Вінницької області (поштова адреса: 24262, Україна, Вінницька область, Тульчинський район, с.Ракова, вул. Центральна, 1).
Кваліфікаційні вимоги:
Посаду директора Раківської ЗОШ І-ІІ ступенів Томашпільської селищної ради Вінницької області може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
Умови оплати праці:
Посадовий оклад директора закладу відповідає 14 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються надбавка за вислугу років, надбавка за престижність праці, матеріальна допомога на оздоровлення.
Для участі у конкурсі до виконавчого органуТомашпільськоїселишної ради за адресою: пл. Тараса Шевченка, 1, смт.Томашпіль, Вінницька область, 24200 подаються такі документи:
-    заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
-    автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
-    копія паспорта громадянина України;
-    копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
-    документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
-    копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);
-    довідка про відсутність судимості;
-    довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
-    мотиваційний лист, складений у довільній формі.
Особа може подавати інші документи та інформацію про себе щодо освіти, досвіду роботи, професійного рівня, моральних якостей тощо.
Особа, яка подає документи, несе персональну відповідальність за достовірність поданих документів та інформації.
Визначені документи особа подає особисто до конкурсної комісії протягом  30 днів з дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.
Кінцевий термін подання документів: 20січня 2021 року до 17.00  години.
Місце подання документів: Томашпільськаселищна рада, пл. Тараса Шевченка, 1, смт.Томашпіль, Вінницька область, 24200.
Особа, уповноважена за надання інформації, прийом документів, про конкурс – Щербатий Андрій Іванович, тел. 04348 2-13-45, 0680232106, електронна пошта: [email protected]
Конкурсний відбір буде проведений уприміщенні Томашпільськогоселищногобудинку культури за адресою: вул.Черняхівського, 5, смт.Томашпіль, Вінницька область, 24200 27січня 2020 р. о 10:00.
Конкурсний відбір переможця проводиться у 3 етапи:
І етап – письмова тестова перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти;
ІІ етап – перевірка професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;
ІІІ етап – публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку Раківської ЗОШ І-ІІ ступенів Томашпільської селищної ради Вінницької області.

 

 

 

 

--------------- 7 грудня2020 року------------------

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу  в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 15.02.2002 р. №169
ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС
На  заміщення  вакантної посади начальника Фінансового управління Томашпільської селищної ради.
Основні вимоги до кандидата: Громадянство України, Наявність вищої освіти не нижче ступеня магістра, спеціаліста, Володіння знанням Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», інших законів України та нормативно-правових актів з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України, іншого законодавства в сфері бюджетних відносин, Вільне володіння державною мовою, Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, Володіння основними програмами роботи на комп’ютері.

Документи  приймаються  протягом 30 календарних днів з дня опублікування за адресою: Вінницька область, Томашпільський район, смт Томашпіль,   площа  Тараса Шевченка, буд.1, каб. №8.
Про перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та умови проведення конкурсу на заміщення вакантної посади можна дізнатися на офіційному сайті Томашпільської селищної ради   https://tomashpilska-gromada.gov.ua або у відділі  юридичного та кадрового забезпечення, тел. 2-13-45.

 

 

 

 

---------------9 жовтня 2020 року------------------

07 та 08 жовтня 2020 року відбулися два засідання конкурсної комісії на посаду вчителя-логопеда Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру» Томашпільської селищної ради. Під час засідань розглянуті документи кандидата на дану посаду, допуск до участі у конкурсі. Конкурсна комісія провела конкурс, який складався з двох етапів:1) письмового іспиту та проведення співбесіди з кандидатом на посаду вчителя-логопеда Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру Томашпільської селищної ради – Теплою Ілоною Валентинівною.
Підсумковий рейтинг кандидата визначався шляхом додавання балів за кожен етап конкурсу. 
За результатами проведеного конкурсу: 1) письмового іспиту та проведення співбесіди з Теплою Ілоною Валентинівною вважати такою,  що відповідає встановленим вимогам (підсумковий рейтинг кандидата - загальна кількість балів становить 21,57 балів) та визнана переможцем конкурсу.
Рекомендувати директору «Інклюзивно-ресурсного центру» Томашпільської селищної ради Липовецькій А.В видання розпорядження на посаду вчителя-логопеда Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру» Томашпільської селищної ради щодо Теплої І.В.

 

 

--------------- 7 жовтня 2020 року--------------------

Конкурс на заміщення вакантних посад фахівців Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Томашпільської  селищної  ради  Вінницької  області»

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

--------------- 16 вересня 2020 року--------------------

Оголошуєтьс конкурс на заміщення вакантних посад фахівців Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Томашпільської  селищної  ради  Вінницької  області»


Умови проведення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Томашпільської  селищної  ради  Вінницької області

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи :
    копію паспорта громадянина України;
    письмову заяву про участь у конкурсі до якої додається резюме у довільній формі;
    копію трудової книжки;
    копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, підвищення кваліфікації,  присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
    письмову згоду на збір та обробку персональних даних;
    копію військово – облікового документу для громадян чоловічої статі;
    заповнену особову картку працівника (форма П-2).

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної  посади:

    вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”,  “Фізичне виховання” (лікувальна  фізкультура) за спеціалізацією логопеда, дефектолога, вчителя лікувальної фізкультури;
    стаж роботи за фахом не менше трьох років за фахом;
    вільне володіння державною мовою, володіння основними навиками роботи на комп'ютері з відповідними програмними засобами.
     знання Конституції України, законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах», «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр»;
    володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається конкурсною комісією.

Згідно з Положенням про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців інклюзивно-ресурсного центру конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, Законів України «Про освіту»,  а також законодавства з  урахуванням  специфіки діяльності фахівців Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Томашпільської  селищної  ради  Вінницької області.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

-    визнані в установленому порядку недієздатними;
-    мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади;
-    в інших випадках, установлених законами.

Документи приймаються протягом 20 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: 24200, пл. Тараса Шевченка, 1,  смт. Томашпіль, Томашпільський р-н, Вінницька обл.. 
Відділ  юридичного та кадрового забезпечення, тел. 2-13-45

 

-----------------------25 серпня 2020 року---------------------------

14 та 20 серпня 2020 року відбулися два засідання конкурсної комісії на посаду директора Вапнярківської ЗОШ I-II ступенів Томашпільської селищної ради.
Під час засідань розглянуті документи кандидатів на дану посаду, допуск до участі у конкурсі. Конкурсна комісія провела конкурс, який складався з трьох етапів: 1) тестової перевірки на знання законодавства України у сфері загально середньої освіти; 2) перевірки професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання; 3) публічні  презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (на два роки чи на шість років) та провели співбесіду з кандидатами на посаду директора Вапнярківської ЗОШ I-II ступенів Томашпільської селищної ради
 – Карпенко Оленою Анатоліївною та Мартинюк Мар’яною Михайлівною.
Підсумковий рейтинг кандидатів визначався шляхом додавання балів за кожен етап конкурсу. 
За результатами проведеного конкурсу: 1) тестової перевірки на знання законодавства України у сфері загально середньої освіти; 2) перевірки професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання; 3) публічної  презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (на два роки чи на шість років, Карпенко Олену Анатолівну вважати такою,  що відповідає встановленим вимогам та визнана переможцем конкурсу, дані які зазначені в протоколі № 2 (додається).
Рекомендувати начальнику відділу освіти Томашпільської селищної ради видання розпорядження щодо  підписанням з нею строковий трудовий договір із кандидатом на посаду директора Вапнярківської ЗОШ I-II ступенів Томашпільської селищної ради Карпенко Оленою Анатоліївною, що визначений чинним законодавством.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису
 

 

 

-----------------------21 серпня 2020 року---------------------------

20 серпня 2020 року відбувся конкурс на посаду директора Вапнярківської ЗОШ I-II ступенів Томашпільської селищної ради.
За результатами  додавання балів за кожен етап конкурсу, проставлених членами конкурсної комісії, у зведеній відомості конкурсних випробувань на знання законодавства, вирішення ситуаційного завдання та презентацію перспективного плану підсумковий рейтинг складає: Карпенко О.А. – 24 балів, Мартинюк М.М. – 21,4 балів.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

-----------------14 серпня 2020 року---------------------

Документи кандидатів на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Вапнярківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Томашпільської селищної ради

https://rada.info/upload/users_files/04326218/58543108c66e5f032b1fd2ee8f50b83b.pdf

https://rada.info/upload/users_files/04326218/e79d1a70c025ac89dd73888dafd503ec.pdf

---------15 липня 2020 року------------

Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на  заміщення вакантної посади директора Вапнярківської ЗОШ І-ІІ ступенів Томашпільської селищної ради Вінницької області (поштова адреса: 24222 Україна, Вінницька область, Томашпільський район, с.Вапнярки, вул. Маяковського, 1).

ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ

 

----------15 липня 2020 року------------

ОГОЛОШЕННЯ  ПРО КОНКУРС

 

Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з питань кадрової роботи та служби в органах місцевого самоврядування Томашпільської селищної ради.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:

  1. Наявність громадянства України.
  2. Наявність повної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра.
  3. Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та державної служби, трудового законодавства.
  4. Вільне володіння державною мовою.
  5. Володіння персональним комп’ютером у режимі користувача.
  6. Уміння застосовувати на практиці трудове законодавство, вміння працювати з персоналом.

 

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо документів, які необхідно подати для участі в конкурсі надається за телефоном 2-13-45 або на офіційному сайті Томашпільської селищної ради  http://tomashpil.rada.org.ua

 

 

 

----------24 червня 2020 року------------
ІНФОРМАЦІЯ
        про оголошення проведення конкурсу на заміщення вакантної посади                  начальника Служби у справах дітей Томашпільської селищної ради

Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей Томашпільської селищної ради.
До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:
-    Вищу освіту за спеціальністю "Педагогічна освіта" та/або  "Право" за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра.                                                                        - Знають вимоги чинного законодавства  з питань місцевого самоврядування, Конституції та законів України, постановами та розпорядженнями Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, органів виконавчої влади вищого рівня, що регулюють роботу Служби у справах дітей, інструкцією з діловодства, практикою застосування чинного законодавства, правилами ділового етикету, правилами та нормами охорони праці та протипожежного захисту та ін.
-    Вільно володіють державною мовою;
-    Володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача. 
-    Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівній посаді  або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо документів, які необхідно подати для участі в конкурсі також надається за телефоном 2-13-45. 

УМОВИ
                                                  проведення конкурсу на зайняття вакантної посади                                                        начальника Служби у справах дітей виконавчого комітету Томашпільської селищної ради

Загальні умови
                                     Посадові обов’язки :  
                                 

1. Здійснює керівництво Службою, забезпечує виконання покладених на неї завдань, несе персональну відповідальність за організацію та результати її діяльності, сприяє створенню належних умов праці у підрозділі;
2. У своїй роботі керується: Конституцію України, актами законодавства, нормативними документами, що стосуються служби в органах місцевого самоврядування, Указами Президента України, постановами та розпорядженнями Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, органів виконавчої влади вищого рівня, що регулюють роботу Служби, інструкцією з діловодства, практикою застосування чинного законодавства, правилами ділового етикету, правилами та нормами охорони праці та протипожежного захисту та ін.
3. Готує посадові інструкції, визначає завдання і розподіляє обов’язки між співробітниками Служби, сприяє підвищенню їх кваліфікації;
4. Видає у межах своєї компетенції накази, організовує і контролює їх виконання;
5. Планує роботу Служби і аналізує стан її виконання;
6. Вживає заходів до удосконалення організації та підвищення ефективності роботи Служби;
7. Представляє інтереси Томашпільської селищної ради у взаємовідносинах з установами, підприємствами, організаціями та об’єднаннями громадян з питань, віднесених до компетенції Служби;
8. Призначає на посади і звільняє з посади працівників Служби Томашпільський селищний голова на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою чинним законодавством.
9. Звітує  перед Томашпільським селищним головою про виконання покладених на Службу завдань та затверджених планів роботи;
10. Вносить пропозиції щодо розгляду на засіданнях сесії ради та виконавчого комітету питань, що належать до компетенції Служби, та розробляє проекти відповідних рішень;
11. Бере участь в роботі сесій селищної ради, в засіданнях виконавчого комітету та інших заходах, що проводяться селищною радою та виконавчим комітетом;
12. Проводить особистий прийом громадян з питань, що належать до повноважень Служби;
13. Забезпечує дотримання працівниками Служби правил внутрішнього трудового розпорядку та дисципліни;
14. Вносить голові селищної ради пропозиції щодо структури та штатного  розпису  Служби;
15. Подає на затвердження селищного голови Кошторис та штатний розпис Служби у встановленому порядку  Томашпільської селищної ради в межах визначеної граничної чисельності та фонду оплати праці її  працівників.

Умови оплати праці  

 Посадовий оклад 6400 гривень;
надбавка за вислугу років;
надбавка за ранг посадової особи місцевого самоврядування;
за наявності достатнього фонду оплати праці та своєчасного (в повному обсязі) виконання  функцій (обов’язків) виплачується премія. 


Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду:
     безстроково.

 
  Перелік документів,  необхідних для участі в  конкурсі, та строк їх  подання:

    -         заява на участь у конкурсі;
-         заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України Про очищення влади;
-         особова картка за формою П-2 ДС з додатками;
-          2 фото розміром 3 х 4 см;
-         документи про освіту, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, підвищення кваліфікації;
-         копія паспорта громадянина України;
-         копія ідентифікаційного коду;
-         копію трудової книжки;
-         військовий квиток (для військовозобов'язаних);
-         електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua
-         письмову згоду на обробку персональних даних.
 
Документи приймаються до 17 год  24 липня  2020 року за адресою:
24200 Вінницька область, смт. Томашпіль, пл. Шевченка,1

Дата, час і місце проведення конкурсу    05 серпня  2020 року о 10 год
24200 Вінницька область, смт. Томашпіль, пл. Шевченка,1

  
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу: Людва Михайло Михайлович,  (04348) 2-13-45,  [email protected] 


Загальні вимоги 
1.    Освіта    

Ступінь  вищої освіти не нижче магістра, спеціаліста за спеціальністю «Педагогічна  освіта»,  та/або  «Право». Стаж роботи на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування на керівній посаді або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років. 


2.    Володіння державною мовою:
     Вільне володіння державною мовою.
                                                               
Спеціальні вимоги
     Знання законодавства 

   Сімейний кодекс України;Цивільний кодекс України; Закон України «Про звернення громадян»; Закон України «Про доступ до публічної інформації»; Закон України «Про охорону дитинства»; Закон України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей»; Закон України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»; Закон України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»; постанова Кабінету Міністрів України від 24 вересня   2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини»; постанова Кабінету Міністрів України від 08 жовтня 2008 року №905 «Про затвердження Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей».
 
Спеціальний досвід роботи  

 Не потребує.
 

 _________07.07.2020 р.___________

Документи, кандидатів на участь в конкурсі на заміщення вакантної посади
директора Томашпільського селищного Будинку культури Томашпільської селищної ради.  

https://rada.info/upload/users_files/04326218/3288448f13623c5efea6a399d051c037.pdf

https://rada.info/upload/users_files/04326218/3076d6fa83c719f4125413404c2df648.pdf

 https://rada.info/upload/users_files/04326218/fd3f97d7ddc09db9a8a3aea49f95fc62.pdf

 

_________27.05.2020 р.________

ІНФОРМАЦІЯ

про оголошення проведення конкурсу на вакантну посаду:
Директор Томашпільського селищного Будинку культури Томашпільської селищної ради.  
 

Умови проведення конкурсного добору:
Дата початку приймання документів - 28.05.2020р., 
дата завершення подачі документів – 29.06.2020р.
дата початку формування конкурсної комісії – 20.05.2020, 
строки проведення конкурсу  -  перше засідання  10.07.2020, друге засідання – 14.07.2020 року.
 
Вимоги до кандидатів:
Директором  Томашпільського селищного Будинку культури може бути особа, яка має повну вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем   виконувати відповідні посадові обов’язки.
У разі відповідності вимогам на посаду директора на другому засіданні конкурсної комісії проводиться співбесіда з кандидатами та  кандидати публічно здійснюють презентацію проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.
Необхідні документи:
Заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
Автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
Копія документа, що посвідчує особу; 
Копії документів про повну вищу освіту;
Рекомендаційні листи довільної форми (два);
Мотиваційний лист довільної форми.
Зазначені документи надсилаються на поштову (смт Томашпіль, пл. Тараса Шевченка, буд.1 пошт.інд. 24200)  та електронну адресу ([email protected]) Томашпільської селищної ради:
Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.
Упродовж  трьох  робочих  днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі секретар комісії оприлюднює подані документи на  офіційному веб-сайті відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".
Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту Томашпільської селищної ради, які передаються конкурсній комісії.

10 та 14 липня 2020 року відбулися два засідання конкурсної комісії на посаду директора Томашпільського селищного будинку культури Томашпільської селищної ради.
Під час засідань розглянуті документи кандидатів на дану посаду, допуск до участі у конкурсі. Конкурсна комісія заслухала публічні  презентації проектів програм розвитку селищного будинку культури та провели співбесіду з кандидатами на посаду  директора  Томашпільського селищного будинку культури – Оляніною Наталією Георгіївною та Васильківським Олександром Феліксовичем.
Шляхом відкритого голосування конкурсною комісією одноголосно були  прийняті  рішення про те, що співбесіду із претендентами на вищезазначену посаду вважати такою, що відбулася. За результатами проведеного конкурсу Васильківський Олександр Феліксович є таким, що успішно його склав.
Рекомендувати Томашпільському селищному голові видання розпорядження щодо  підписання контракту із кандидатом на посаду директора Томашпільського селищного будинку культури ВАСИЛЬКІВСЬКИМ О.Ф. терміном на 5 років згідно  вимог Закону України «Про культуру».
Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

 

 

 

_______20.03.2020 р._______

ІНФОРМАЦІЯ
про оголошення проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників (вчитель-логопед, вчитель-реабілітолог, практичний психолог) комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр" Томашпільської селищної ради Вінницької області

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року  № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», рішення селищної ради «Про створення комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Томашпільської селищної  ради Вінницької області»  з метою публічного і прозорого призначення на посади педагогічних працівників комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Томашпільської селищної ради Вінницької області Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Томашпільської селищної  ради (далі – КУ ІРЦ ).
Місцезнаходження: вул. Ігоря Гаврилюка, 29 (1-ий поверх)  смт Томашпіль Вінницької області.
Найменування посад: 
Вчитель-логопед  КУ ІРЦ Томашпільської селищної  ради 
Вчитель-реабілітолог  КУ ІРЦ Томашпільської селищної  ради
Практичний психолог  КУ ІРЦ Томашпільської селищної  ради 
Умови оплати праці: 
Педагогічні працівники КУ ІРЦ призначаються на посаду директором КУ ІРЦ на конкурсній основі та звільняються з посади відповідно до законодавства.
На педагогічних працівників КУ ІРЦ поширюються умови оплати праці, умови надання щорічних відпусток та інші пільги, встановлені законодавством для педагогічних працівників спеціальних закладів загальної середньої освіти.
Кваліфікаційні вимоги до претендентів на педагогічні посади  ІРЦ: вища педагогічна (психологічна) освіта ступеня магістра (спеціаліста) та стаж роботи не менше трьох років за фахом (з врахуванням стажу роботи за фахом не менше 60 відсотків педагогічних працівників КУ ІРЦ повинен становити три або більше років).
Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі та строк їх подання:
- копію паспорта громадянина України; 
- письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;                                                                                                                          
- заповнена особова картка (форма П-2) із заповненою автобіографією;                - дві фотокартки розміром 3 х 4 см; 
- копію трудової книжки; 
- копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
- письмову згоду на збір та обробку персональних даних.
- інші документи (за бажанням).
Документи подаються особисто або поштою особою, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі до Томашпільської селищної ради за адресою: пошт. індекс 24200, смт Томашпіль, площа Тараса Шевченка, 1 (каб.№2).
Термін прийняття документів протягом 20 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу в інформаційному бюлетені  Томашпільської селищної ради  «Томашпільська  громада» (31.03.2020 р.) та протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Томашпільської селищної ради (20.03.2020 р.). У разі надсилання документів поштою, датою подання документів вважається зазначена дата на поштовому штемпелі.
 Інформація про дату проведення конкурсного відбору буде повідомлено додатково (інформування  відбудеться методом вказаним в заяві претендента). .
Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди. Дата складання: претенденти інформуються завчасно, методом вказаним в заяві 
Довідкова інформація за тел. 2-19-78 (Людва Михайло), на сайті: https://tomashpilska-gromada.gov.ua  в розділі  «Конкурси на заміщення  посад». 

 


 

_______________17.02.2020р._______________

ІНФОРМАЦІЯ 

про оголошення проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників (вчитель-логопед, вчитель-реабілітолог, практичний психолог) комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр" Томашпільської селищної ради Вінницької області

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року  № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», рішення селищної ради «Про створення комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Томашпільської селищної  ради Вінницької області»  з метою публічного і прозорого призначення на посади педагогічних працівників комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Томашпільської селищної ради Вінницької області Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Томашпільської селищної  ради (далі – КУ ІРЦ ).

Місцезнаходження: вул. Ігоря Гаврилюка, 29 (1-ий поверх)  смт Томашпіль Вінницької області.

Найменування посад:

Вчитель-логопед  КУ ІРЦ Томашпільської селищної  ради

Вчитель-реабілітолог  КУ ІРЦ Томашпільської селищної  ради

Практичний психолог  КУ ІРЦ Томашпільської селищної  ради 
 

Умови оплати праці:

Педагогічні працівники КУ ІРЦ призначаються на посаду директором КУ ІРЦ на конкурсній основі та звільняються з посади відповідно до законодавства.
На педагогічних працівників КУ ІРЦ поширюються умови оплати праці, умови надання щорічних відпусток та інші пільги, встановлені законодавством для педагогічних працівників спеціальних закладів загальної середньої освіти.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посади педагогічних працівників КУ ІРЦ: вища педагогічна (психологічна) освіта ступеня магістра (спеціаліста) та стаж роботи не менше трьох років за фахом (з врахуванням стажу роботи за фахом не менше 60 відсотків педагогічних працівників КУ ІРЦ повинен становити три або більше років).

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі та строк їх подання:

- копію паспорта громадянина України;

- письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;                                                                                                                         

- заповнена особова картка (форма П-2) із заповненою автобіографією;                - дві фотокартки розміром 3 х 4 см;

- копію трудової книжки;

- копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
- письмову згоду на збір та обробку персональних даних.
- інші документи (за бажанням).

Документи подаються особисто або поштою особою, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі до Томашпільської селищної ради за адресою: пошт. індекс 24200, смт Томашпіль, площа Тараса Шевченка, 1 (каб.№2).

Термін прийняття документів протягом 20 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу в інформаційному бюлетені  Томашпільської селищної ради  «Томашпільська  громада» та протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Томашпільської селищної ради . У разі надсилання документів поштою, датою подання документів вважається зазначена дата на поштовому штемпелі.

 Інформація про дату проведення конкурсного відбору буде повідомлено додатково (інформування  відбудеться методом вказаним в заяві претендента). .
Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди. Дата складання: 17(18) березня 2020 року.
Довідкова інформація за тел. 2-19-78 (Людва Михайло), на сайті: https://tomashpilska-gromada.gov.ua  в розділі  Конкурси на заміщення  посад.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримуєте ви об’єднання Томашпільської лікарні з іншим медичним закладом з метою створення територіального медичного об’єднання зі статусом загального закладу зі збереженням ресурсів?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь