Томашпільська селищна територіальна громада
Вінницька область

Рішення 15 сесії селищної ради 7 скликання

 • Про внесення доповнень до «Програми соціально-економічного розвитку територіальної громади на 2016 рік,затвердженої рішенням 2 сесії селищної ради 7 скликання від 10.12.2015 року.»

​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Уточнення планових показників.

​(ГОЛОСУВАННЯ)

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про розгляд заяви гр. Слободянюк Лідії Семенівни про вилучення земельної ділянки в її покійного сина гр. Гацюк Геннадія Івановича для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд загальною площею 0,10 га., яка знаходиться по вул. Білянській.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про надання земельної ділянки в гр. Менько Володимиру Антоновичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд загальною площею 0,10 га., яка знаходиться по вул. Білянській.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про розгляд заяви гр. Страшнюк Любов Іванівни про вилучення земельної ділянки в її покійної дочки гр. Протасової Олени Петрівни для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд загальною площею 0,15 га., яка знаходиться по вул. Гоголя.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про надання земельної ділянки в гр. Яцинюк Вадиму Вікторовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд загальною площею 0,15 га., яка знаходиться по вул. Гоголя.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про вилучення земельної ділянки в гр. Вигодянської Ніни Семенівни для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0,12 га., яка знаходиться по вул. Лесі Українки.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про надання земельної ділянки гр. Шкурак Оксані Андріївні для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0,12 га., яка знаходиться по вул. Лесі Українки.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про розгляд заяви гр. Смоляк Віти Віталіївни про вилучення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд загальною площею 0,15 га., яка знаходиться по вул. Гоголя.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про надання земельної ділянки в гр. Бадлак Наталії Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських, та споруд загальною площею 0,15 га., яка знаходиться по вул. Гоголя.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про розгляд заяви гр. Куржос Катерини Анатоліївни щодо надання їй земельної ділянки орієнтовною площею 0,02 га., для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться по вул. Лесі Українки. 

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про розгляд заяви гр. Ліщишиного Миколи Миколайовича щодо надання їй земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га., для індивідуального гаражного будівництва, яка знаходиться по провулку Івана Франка.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про розгляд заяви гр. Зінченко Олександра Віталійовича щодо надання йому земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва орієнтовною площею 0,0024 га., яка знаходиться по вул. Молодіжна

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про розгляд заяви гр. Попова Олександра Станіславовича щодо погодження протоколу встановлення та закріплення меж земельної ділянки зі сторони гр. Савонік Оксани Іванівни, так як вона відмовляється від підпису вищевказаного протоколу із за незрозумілих причин, яка знаходиться по вул. Набережній.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про розгляд заяви гр. Томчишиної Тетяни Юріївни щодо погодження протоколу встановлення та закріплення меж земельної ділянки зі сторони гр. Дмитришеного Миколи Леонтійовича так як він відмовляється від підпису вищевказаного протоколу із за незрозумілих причин, яка знаходиться по вул. Богдана Хмельницького, 105.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про розгляд заяви гр. Лукіянчук Олени Павлівни щодо надання їй земельної ділянки площею 0,004 га., для індивідуального гаражного будівництва що рахується за її покійним батьком Лукіянчук Павлом Васильовичем яка знаходиться в смт Томашпіль по вул. Ігоря Гаврилюка.

​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про розгляд заяви гр. Ахтарова Сергія Володимировича про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,0624 га., під нежитловим приміщенням цементного цеху в натурі в оренду терміном на 49 років, яка знаходиться по вул. лесі Українки, 8.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про розгляд заяви гр. Тімкова Сергія Анатолійовича про надання йому в оренду земельну ділянку площею 0,0121 га., для комерційної діяльності та знаходиться по вул. Криворучка., 45.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про надання земельної ділянки гр. Шевчук Галині Терентіївні загальною площею 0,15 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, яка знаходиться по вул. Молодіжній.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про надання земельної ділянки гр. Бабецькій Олені Іванівні загальною площею 0,03 га., для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться по вул. Івана Гонти (біля жомової ями).

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про надання земельної ділянки гр. Регульській Надії Іванівні загальною площею 0,02 га., для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться по вул. Молодіжній.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про надання земельної ділянки гр. Бачинській Наталії Степанівні загальною площею 0,0024 га., для індивідуального гаражного будівництва, яка знаходиться по вул. Черняхівського.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про надання земельної ділянки гр. Вістяк Ользі Василівні загальною площею 0,0024 га., для індивідуального гаражного будівництва, яка знаходиться по вул. Ігоря Гаврилюка.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про надання земельної ділянки гр. Нікітюк Наталі Миколаївни орієнтовною площею 0,05 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, яка знаходиться по вул. Ігоря Гаврилюка.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про надання земельної ділянки гр. Чабан Олені Миколаївні орієнтовною площею 0,0030 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, яка знаходиться по вул. Молодіжній, 5.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про надання земельної ділянки гр. Моянській Юлії Григорівні загальною площею 0,0024 га., для індивідуального гаражного будівництва, яка знаходиться по вул. Черняхівського.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про розгляд заяви гр. Кучковської Таміли Григорівни щодо надання земельної ділянки площею 0,055 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, яка знаходиться по вул. Івана Франка.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про розгляд заяви гр. Костікова Сергія Миколайовича щодо надання йому земельної ділянки площею 0,0040 га., для індивідуального гаражного будівництва яка належала його покійному батькові Костікову Миколі Анатолійовичу що знаходиться в смт. Томашпіль по вул. 40-річчя Перемоги.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про розгляд заяви гр. Палагнюк Наталії Іванівни щодо надання їй земельної ділянки площею 0,15 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, яка належала покійній матері Пентюк Марії Іванівні що знаходиться в смт Томашпіль по вул. Зеленій.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про розгляд заяви гр. Щербатого Михайла Павловича щодо надання йому земельної ділянки площею 0,15 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, яка належала покійній сестрі Фартушній Олені Павлівні, що знаходиться в смт Томашпіль по вул. Гоголя.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про надання гр. Каспрук Марії Франківні дозволу на виготовлення проекту відводу земельної ділянки площею 0,2644 га., із них 0,15 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, 0,1144 га., для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться по вул. Б. Хмельницького, 63. Підстава заява гр. Каспрук М.Ф.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про надання гр. Мазур Надії Григорівні дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі  площею 0,15 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, яка знаходиться по вул. Набережна, 14. Підстава заява гр. Мазур Н.Г.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про надання гр. Осіпову Михайлу Олексійовичу дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі  площею 0,07 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, яка знаходиться по вул. Вишнева, 3. Підстава заява гр. Осіпова М.О.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про надання гр. Дмитришиній Марії Никифорівні дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі  площею 0,1497 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, яка знаходиться по вул. Томашпільська, 24. Підстава заява гр. Дмитришиної М.Н.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про надання гр. Кондратову Павлу Семеновичу дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі  площею 0,15 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, яка знаходиться по вул. Хуторянського, 22. Підстава заява гр. Кондратова П.С.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про надання гр. Маламуд Василю Івановичу дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі  площею 0,44 га., із них 0,15 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, 0,29 га., для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться по пр. Солов’їний, 13. Підстава заява гр. Маламуд В.І.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про надання гр. Горбі Олександру Григоровичу дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі  площею 0,15 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, яка знаходиться по вул. Зеленій. Підстава заява гр. Горби О.Г.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про надання гр. Мізерія Тамарі Яківні дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,1279 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, яка знаходиться по вул. Набережній, 48. Підстава заява гр. Мізерія Т.Я.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про надання гр. Пічкур Світлані Михайлівні дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,15 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, яка знаходиться по вул. Гоголя. Підстава заява гр. Пічкур С.М.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про надання гр. Немировській Тетяні Володимирівні дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,23 га., із них 0,15 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, 0,08 га., для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться по вул. Коцюбинського, 13. Підстава заява гр. Немировської Т.В.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про надання гр. Чорнопиській Ларисі Іллівні дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі орієнтовною площею 0,01 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, яка знаходиться по вул. Андрія Малишка. Підстава заява гр. Чорнописької Л.І.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лукашенко Ганні Митрофанівні площею 0,6838га., із них 0,15 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, 0,5338 га., для ведення особистого селянського господарства, по вул. Коцюбинського, 75.  Підстава: ст. 12, 186 Земельного кодексу України.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Квашуку Івану Васильовичу площею 0,15 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, по вул. Космонавтів.  Підстава: ст. 12, 186 Земельного кодексу України.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пшеничній Марії Андріївні площею 0,15 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, по вул. Хуторянського.  Підстава: ст. 12, 186 Земельного кодексу України.

​​​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ніякій Марині Віталіївні площею 0,15 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, по вул. Хуторянського.  Підстава: ст. 12, 186 Земельного кодексу України.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Людві Михайлу Михайловичу площею 0,0050 га., для індивідуального гаражного будівництва, по вул. Ігоря Гаврилюка.  Підстава: ст. 12, 186 Земельного кодексу України.

​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Костюк Людмилі Василівні площею 0,15 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, по вул. Гагаріна, 35.  Підстава: ст. 12, 186 Земельного кодексу України.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дроздик Роману Антоновичу площею 0,15 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, по вул. Космонавтів.  Підстава: ст. 12, 186 Земельного кодексу України.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Халаджі Вікторії Михайлівні площею 0,15 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, по вул. Івана Франка.  Підстава: ст. 12, 186 Земельного кодексу України.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про розгляд заяви гр. Драгуніна Олександра Олександровича про надання дозволу на викуп земельної ділянки площею 0,0474 га., під нежитловим приміщенням котельні яка знаходиться по вул. Криворучка, 45 Підстава звіт про експертну грошову оцінку затверджений рішенням 10 позачергової сесії 7 скликання від 23.08.2016 року.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про розгляд заяви гр. Никифорчак Олени Василівни про надання дозволу на викуп земельної ділянки площею 0,0066 га., для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка знаходиться по вул. Молодіжна, 11а. Підстава звіт про експертну грошову оцінку.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 • Про надання дозволу ФОП Вигодянському Олегу Борисовичу на викуп земельної ділянки площею 0,0204 га., для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка знаходиться по вул. Ігоря Гаврилюка, 1. Підстава звіт про експертну грошову оцінку.

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

​​(ГОЛОСУВАННЯ)

 

Список присутніх депутатів

Список відсутніх депутатів

 

Шановні відвідувачі сайту, якщо ви помітили помилку при завантаженні документа, прохання повідомляти за тел. 2-25-63

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримуєте ви об’єднання Томашпільської лікарні з іншим медичним закладом з метою створення територіального медичного об’єднання зі статусом загального закладу зі збереженням ресурсів?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь