Томашпільська селищна територіальна громада
Вінницька область

Конкурси 2021 року

---------- 10 вересня 2021 року----------

09 та 10 вересня 2021 року відбулися два засідання конкурсної комісії на посаду директора Публічної бібліотеки Томашпільської селищної ради.
Під час засідань розглянуті документи кандидатів на дану посаду, допуск до участі у конкурсі. Конкурсна комісія заслухала публічну  презентацію проекту програми розвитку Публічної бібліотеки та провели співбесіду з кандидатом на посаду  директора  публічної бібліотеки Кушнір Тетяною Ярославівною.
Шляхом відкритого голосування конкурсною комісією одноголосно були прийняті  рішення про те, що співбесіду із претендентом на вищезазначену посаду вважати такою, що відбулася. За результатами проведеного конкурсу Кушнір Тетяна Ярославівна є такою, що успішно його склала, та визнана переможцем конкурсу.

Переглянути ПРОТОКОЛ №2

Переглянути запис засідання

 

---------- 2 вересня 2021 року----------

Документи, кандидатів на участь в конкурсі на заміщення вакантної посади
Директора Публічної бібліотеки Томашпільської селищної ради.

https://rada.info/upload/users_files/04326218/46cbc504f28d53b56662c4f1dc6dbc49.pdf

---------- 30 липня 2021 року----------

Томашпільська селищна рада  оголошує проведення конкурсу на посаду:
Директора Публічної бібліотеки Томашпільської селищної ради 

 
Умови проведення конкурсного добору:
дата початку приймання документів - 30.07.2021р., 
дата завершення подачі документів – 30.08.2021р.
дата початку формування конкурсної комісії – 30.07.2021року, 
строки проведення конкурсу  -  перше засідання  09.09.2021року,  друге засідання – 10.09.2021року.
 
Вимоги до кандидатів:
Директором Публічної бібліотеки Томашпільської селищної ради може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем   виконувати відповідні посадові обов’язки.
Документи  приймаються  протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.
Про перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та умови проведення конкурсу на заміщення вакантної посади можна дізнатися у відділі  юридичного та кадрового забезпечення Томашпільської селищної ради, тел. 2-13-45.

 

 

---------- 17 червня 2021 року----------

   01 та 17 червня 2021 року відбулися два засідання конкурсної комісії на посаду директора Нетребівської ЗОШ I-II ступенів Томашпільської селищної ради. Під час засідань розглянуті документи кандидата на дану посаду, допуск до участі у конкурсі. Конкурсна комісія провела конкурс, який складався з трьох етапів: 1) тестової перевірки на знання законодавства України у сфері загально середньої освіти; 2) перевірки професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання; 3) публічні  презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (на два роки чи на шість років) та провели співбесіду з кандидатом на посаду директора Нетребівської ЗОШ I-II ступенів Томашпільської селищної ради – Петригою Наталею Михайлівною. Підсумковий рейтинг кандидата визначався шляхом додавання балів за кожен етап конкурсу. 
   За результатами проведеного конкурсу: 1) тестової перевірки на знання законодавства України у сфері загально середньої освіти; 2) перевірки професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання; 3) публічної  презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (на два роки чи на шість років),Петригу Наталю Михайлівну вважати такою,  що відповідає встановленим вимогам та визнана переможцем конкурсу, дані які зазначені в протоколі № 2 (переглянути протокол).
   Рекомендувати начальнику відділу освіти, спорту, культури та туризму Томашпільської селищної ради видання розпорядження щодо  підписання строкового трудового договору із кандидатом на посаду директора Нетребівської ЗОШ I-II ступенів Томашпільської селищної ради Петригою Наталею Михайлівною, що визначений чинним законодавством.
Переглянути запис засідання

 

 

---------- 16 червня 2021 року----------

   01 та 16 червня 2021 року відбулися два засідання конкурсної комісії на посаду директора Яланецької ЗОШ I-III ступенів Томашпільської селищної ради. Під час засідань розглянуті документи кандидата на дану посаду, допуск до участі у конкурсі. Конкурсна комісія провела конкурс, який складався з трьох етапів: 1) тестової перевірки на знання законодавства України у сфері загально середньої освіти; 2) перевірки професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання; 3) публічні  презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (на два роки чи на шість років) та провели співбесіду з кандидатом на посаду директора Яланецької ЗОШ I-III ступенів Томашпільської селищної ради – Стадченком Леонідом Анатолійовичем. Підсумковий рейтинг кандидата визначався шляхом додавання балів за кожен етап конкурсу. 
   За результатами проведеного конкурсу: 1) тестової перевірки на знання законодавства України у сфері загально середньої освіти; 2) перевірки професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання; 3) публічної  презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (на два роки чи на шість років), Стадченка Леоніда Анатолійовича вважати таким,  що відповідає встановленим вимогам та визнаний переможцем конкурсу, дані які зазначені в протоколі № 2 (переглянути протокол).
   Рекомендувати начальнику відділу освіти, спорту, культури та туризму Томашпільської селищної ради видання розпорядження щодо  підписання строкового трудового договору із кандидатом на посаду директора Яланецької ЗОШ I-III ступенів Томашпільської селищної ради Стадченком Леонідом Анатолійовичем, що визначений чинним законодавством.
Переглянути запис засідання

 

 

---------- 15 червня 2021 року----------

   01 та 15 червня 2021 року відбулися два засідання конкурсної комісії на посаду директора Великорусавської ЗОШ I-III ступенів Томашпільської селищної ради. Під час засідань розглянуті документи кандидата на дану посаду, допуск до участі у конкурсі. Конкурсна комісія провела конкурс, який складався з трьох етапів: 1) тестової перевірки на знання законодавства України у сфері загально середньої освіти; 2) перевірки професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання; 3) публічні  презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (на два роки чи на шість років) та провели співбесіду з кандидатом на посаду директора Виликорусавської ЗОШ I-III ступенів Томашпільської селищної ради – Горобцем Іваном Васильовичем. Підсумковий рейтинг кандидата визначався шляхом додавання балів за кожен етап конкурсу. 
   За результатами проведеного конкурсу: 1) тестової перевірки на знання законодавства України у сфері загально середньої освіти; 2) перевірки професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання; 3) публічної  презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (на два роки чи на шість років), Горобця Івана Васильовича вважати таким,  що відповідає встановленим вимогам та визнаний переможцем конкурсу, дані які зазначені в протоколі № 2 (переглянути протокол).
   Рекомендувати начальнику відділу освіти, спорту, культури та туризму Томашпільської селищної ради видання розпорядження щодо  підписання строкового трудового договору із кандидатом на посаду директора Великорусавської ЗОШ I-III ступенів Томашпільської селищної ради Горобцем Іваном Васильовичем, що визначений чинним законодавством.
Переглянути запис засідання

 

 

---------- 11 червня 2021 року----------

   01 та 11 червня 2021 року відбулися два засідання конкурсної комісії на посаду директора НВК Томашпільської ЗОШ I-III ступенів-гімназії Томашпільської селищної ради. Під час засідань розглянуті документи кандидата на дану посаду, допуск до участі у конкурсі. Конкурсна комісія провела конкурс, який складався з трьох етапів: 1) тестової перевірки на знання законодавства України у сфері загально середньої освіти; 2) перевірки професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання; 3) публічні  презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (на два роки чи на шість років) та провели співбесіду з кандидатом на посаду директора НВК Томашпільської ЗОШ I-III ступенів-гімназії Томашпільської селищної ради – Шпикуляк Майєю Миколаївною. Підсумковий рейтинг кандидата визначався шляхом додавання балів за кожен етап конкурсу. 
   За результатами проведеного конкурсу: 1) тестової перевірки на знання законодавства України у сфері загально середньої освіти; 2) перевірки професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання; 3) публічної  презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (на два роки чи на шість років), Шпикуляк Майю Миколаївну вважати такою,  що відповідає встановленим вимогам та визнана переможцем конкурсу, дані які зазначені в протоколі № 2 (переглянути протокол).
   Рекомендувати начальнику відділу освіти, спорту, культури та туризму Томашпільської селищної ради видання розпорядження щодо  підписання строкового трудового договору із кандидатом на посаду директора НВК Томашпільської ЗОШ I-III ступенів-гімназії Томашпільської селищної ради Шпикуляк Майєю Миколаївною, що визначений чинним законодавством.

Переглянути запис засідання

 

 

 

---------- 2 червня 2021 року----------

   01 червня 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посади директора НВК Томашпільської ЗОШ I-III ступенів Томашпільської селищної ради на яку подав один кандидат на посаду - Шпикуляк Майя Миколаївна (переглянути документи); директора Великорусавської ЗОШ I-III ступенів Томашпільської селищної ради на яку подав один кандидат – Горобець Іван Васильович (переглянути документи); директора Яланецької ЗОШ I-III ступенів Томашпільської селищної ради на яку подали два кандидати – Павлишен Микола Миколайович та Стадченко Леонід Анатолійович (переглянути документи); директора Нетребівської ЗОШ I-II ступенів Томашпільської селищної ради подав один кандидат – Петрига Наталя Михайлівна (переглянути документи). Під час засідань розглянуті документи кандидатів на дану посаду і допуск їх до участі у конкурсі. Конкурсна комісія вирішила допустити до участі в конкурсі на посади директорів шкіл всіх кандидатів. 

Переглянути запис засідання

 

 

---------- 26 квітня 2021 року----------

ОГОЛОШЕННЯ  ПРО КОНКУРСИ

 

Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на  заміщення вакантної посади директора Яланецької ЗОШ І-ІІІ ступенівТомашпільської селищної ради Вінницької області (поштова адреса: 24234, Україна, Вінницька область, Тульчинський район, с.Яланець, вул. Соборна, 1).
Кваліфікаційні вимоги:
Посаду директора Яланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Томашпільської селищної ради Вінницької області може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
Умови оплати праці:
Посадовий оклад директора закладу відповідає 14 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються надбавка за вислугу років, надбавка за престижність праці, матеріальна допомога на оздоровлення.
Для участі у конкурсі до виконавчого органуТомашпільськоїселишної ради за адресою: пл. Тараса Шевченка, 1, смт.Томашпіль, Вінницька область, 24200 подаються такі документи:
-    заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
-    автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
-    копія паспорта громадянина України;
-    копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
-    документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
-    копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);
-    довідка про відсутність судимості;
-    довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
-    мотиваційний лист, складений у довільній формі.
Особа може подавати інші документи та інформацію про себе щодо освіти, досвіду роботи, професійного рівня, моральних якостей тощо.
Особа, яка подає документи, несе персональну відповідальність за достовірність поданих документів та інформації.
Визначені документи особа подає особисто до конкурсної комісії протягом  30 днів з дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.
Кінцевий термін подання документів: 25травня 2021 року до 17.00  години.
Місце подання документів: Томашпільськаселищна рада, пл. Тараса Шевченка, 1, смт.Томашпіль, Вінницька область, 24200.
Особа, уповноважена за надання інформації, прийом документів, про конкурс – Щербатий Андрій Іванович, тел. 04348 2-13-45, 0680232106, електронна пошта: [email protected]
Конкурсний відбір буде проведений уприміщенні Томашпільськоїселищної ради за адресою:  пл. Тараса Шевченка, 4, смт.Томашпіль, Вінницька область, 24200.
16червня 2021 р. о 10:00.
Конкурсний відбір переможця проводиться у 3 етапи:
І етап – письмова тестова перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти;
ІІ етап – перевірка професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;
ІІІ етап – публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку Яланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Томашпільської селищної ради Вінницької області.

 

 

 

Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на  заміщення вакантної посади директора НетребівськоїЗОШ І-ІІ ступенів Томашпільської селищної ради Вінницької області (поштова адреса: 24233, Україна, Вінницька область, Тульчинський район, с.Нетребівка, вул. Миру, 19).
Кваліфікаційні вимоги:
Посаду директора НетребівськоїЗОШ І-ІІ ступенів Томашпільської селищної ради Вінницької області може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
Умови оплати праці:
Посадовий оклад директора закладу відповідає 14 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються надбавка за вислугу років, надбавка за престижність праці, матеріальна допомога на оздоровлення.
Для участі у конкурсі до виконавчого органуТомашпільськоїселишної ради за адресою: пл. Тараса Шевченка, 1, смт.Томашпіль, Вінницька область, 24200 подаються такі документи:
-    заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
-    автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
-    копія паспорта громадянина України;
-    копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
-    документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
-    копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);
-    довідка про відсутність судимості;
-    довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
-    мотиваційний лист, складений у довільній формі.
Особа може подавати інші документи та інформацію про себе щодо освіти, досвіду роботи, професійного рівня, моральних якостей тощо.
Особа, яка подає документи, несе персональну відповідальність за достовірність поданих документів та інформації.
Визначені документи особа подає особисто до конкурсної комісії протягом  30 днів з дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.
Кінцевий термін подання документів: 25травня 2021 року до 17.00  години.
Місце подання документів: Томашпільськаселищна рада, пл. Тараса Шевченка, 1, смт.Томашпіль, Вінницька область, 24200.
Особа, уповноважена за надання інформації, прийом документів, про конкурс – Щербатий Андрій Іванович, тел. 04348 2-13-45, 0680232106, електронна пошта: [email protected]
Конкурсний відбір буде проведений уприміщенні Томашпільськоїселищної ради за адресою:  пл. Тараса Шевченка, 4, смт.Томашпіль, Вінницька область, 24200.
17червня2021 р. о 10:00.
Конкурсний відбір переможця проводиться у 3 етапи:
І етап – письмова тестова перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти;
ІІ етап – перевірка професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;
ІІІ етап – публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку Нетребівської ЗОШ І-ІІ ступенів Томашпільської селищної ради Вінницької області.

 

 

 

Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на  заміщення вакантної посади директора Великорусавської ЗОШ І-ІІІ ступенівТомашпільської селищної ради Вінницької області (поштова адреса: 24210, Україна, Вінницька область, Тульчинський район, с.Велика Русава, вул. Шевченка, 2).
Кваліфікаційні вимоги:
Посаду директора ВеликорусавськоїЗОШ І-ІІІ ступенів Томашпільської селищної ради Вінницької області може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
Умови оплати праці:
Посадовий оклад директора закладу відповідає 14 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються надбавка за вислугу років, надбавка за престижність праці, матеріальна допомога на оздоровлення.
Для участі у конкурсі до виконавчого органуТомашпільськоїселишної ради за адресою: пл. Тараса Шевченка, 1, смт.Томашпіль, Вінницька область, 24200 подаються такі документи:
-    заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
-    автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
-    копія паспорта громадянина України;
-    копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
-    документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
-    копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);
-    довідка про відсутність судимості;
-    довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
-    мотиваційний лист, складений у довільній формі.
Особа може подавати інші документи та інформацію про себе щодо освіти, досвіду роботи, професійного рівня, моральних якостей тощо.
Особа, яка подає документи, несе персональну відповідальність за достовірність поданих документів та інформації.
Визначені документи особа подає особисто до конкурсної комісії протягом  30 днів з дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.
Кінцевий термін подання документів: 25травня 2021 року до 17.00  години.
Місце подання документів: Томашпільськаселищна рада, пл. Тараса Шевченка, 1, смт.Томашпіль, Вінницька область, 24200.
Особа, уповноважена за надання інформації, прийом документів, про конкурс – Щербатий Андрій Іванович, тел. 04348 2-13-45, 0680232106, електронна пошта: [email protected]
Конкурсний відбір буде проведений уприміщенні Томашпільськоїселищної ради за адресою:  пл. Тараса Шевченка, 4, смт.Томашпіль, Вінницька область, 24200.
15 червня 2021 р. о 10:00.
Конкурсний відбір переможця проводиться у 3 етапи:
І етап – письмова тестова перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти;
ІІ етап – перевірка професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;
ІІІ етап – публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку Великорусавської ЗОШ І-ІІІ ступенів Томашпільської селищної ради Вінницької області.

 

 

Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на  заміщення вакантної посади директора НВК «Томашпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»Томашпільської селищної ради Вінницької області (поштова адреса: 24200, Україна, Вінницька область, Тульчинський район, смт.Томашпіль, вул. Ігоря Гаврилюка, 69).
Кваліфікаційні вимоги:
Посаду директора НВК «Томашпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Томашпільської селищної ради Вінницької області може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
Умови оплати праці:
Посадовий оклад директора закладу відповідає 17 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються надбавка за вислугу років, надбавка за престижність праці, матеріальна допомога на оздоровлення.
Для участі у конкурсі до виконавчого органуТомашпільськоїселишної ради за адресою: пл. Тараса Шевченка, 1, смт.Томашпіль, Вінницька область, 24200 подаються такі документи:
-    заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
-    автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
-    копія паспорта громадянина України;
-    копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
-    документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
-    копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);
-    довідка про відсутність судимості;
-    довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
-    мотиваційний лист, складений у довільній формі.
Особа може подавати інші документи та інформацію про себе щодо освіти, досвіду роботи, професійного рівня, моральних якостей тощо.
Особа, яка подає документи, несе персональну відповідальність за достовірність поданих документів та інформації.
Визначені документи особа подає особисто до конкурсної комісії протягом  30 днів з дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.
Кінцевий термін подання документів: 25травня 2021 року до 17.00  години.
Місце подання документів: Томашпільськаселищна рада, пл. Тараса Шевченка, 1, смт.Томашпіль, Вінницька область, 24200.
Особа, уповноважена за надання інформації, прийом документів, про конкурс – Щербатий Андрій Іванович, тел. 04348 2-13-45, 0680232106, електронна пошта: [email protected]
Конкурсний відбір буде проведений уприміщенні Томашпільськоїселищної ради за адресою:  пл. Тараса Шевченка, 4, смт.Томашпіль, Вінницька область, 24200.
11черня 2021 р. о 10:00.
Конкурсний відбір переможця проводиться у 3 етапи:
І етап – письмова тестова перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти;
ІІ етап – перевірка професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;
ІІІ етап – публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку НВК «Томашпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Томашпільської селищної ради Вінницької області.

 

 

 

 

 

---------- 9 квітня 2021 року----------

ОГОЛОШЕННЯ  ПРО КОНКУРС

Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу соціального захисту в органах місцевого самоврядування Томашпільської селищної ради.
До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:
1.    Наявність громадянства України.
2.    Наявність повної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста; стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 1-го року; вільне володіння державною мовою; володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами, знання діючого законодавства України професійного спрямування; знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування» «Про запобігання корупції», чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та державної служби, вільне володіння державною мовою; володіння персональним комп’ютером у режимі користувача; вміння працювати з персоналом.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо документів, які необхідно подати для участі в конкурсі надається за телефоном 2-13-45 або на офіційному сайті Томашпільської селищної ради  http://tomashpil.rada.org.ua
 

 

---------- 2 квітня 2021 року----------

ОГОЛОШЕННЯ  ПРО КОНКУРСИ

Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» в органах місцевого самоврядування Томашпільської селищної ради.
До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:
1.     Повну (економічну, юридичну) вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
2. Знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні»  «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про адміністративні послуги» та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; вільне володіння державною мовою, вміння працювати з персоналом.
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо документів, які необхідно подати для участі в конкурсі надається за телефоном 2-13-45 або на офіційному сайті Томашпільської селищної ради  http://tomashpil.rada.org.ua

 

 

 

Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувач сектора містобудування і архітектури Томашпільської селищної ради.
До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:
1. Освіта вища за спеціальністю в галузі знань «Архітектура та будівництво; стаж роботи не менше трьох років; досконале знання державної мови;  володіння комп’ютером на рівні користувача.
2. Знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні»  «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про адміністративні послуги» та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, вільне володіння державною мовою, вміння працювати з персоналом.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо документів, які необхідно подати для участі в конкурсі надається за телефоном 2-13-45 або на офіційному сайті Томашпільської селищної ради  http://tomashpil.rada.org.ua
 

 

 

---------- 5 березня 2021 року----------

Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу соціального  захисту в органах місцевого самоврядування Томашпільської селищної ради.
До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:
1.    Наявність громадянства України.
2.    Наявність повної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста; стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 1-го року; вільне володіння державною мовою; володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами, знання діючого законодавства України професійного спрямування; знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування» «Про запобігання корупції», чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та державної служби, вільне володіння державною мовою; володіння персональним комп’ютером у режимі користувача; вміння працювати з персоналом.
3.    Вільне володіння державною мовою.
4.    Володіння персональним комп’ютером у режимі користувача.
5.    Вміння працювати з персоналом.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо документів, які необхідно подати для участі в конкурсі надається за телефоном 2-13-45 або на офіційному сайті Томашпільської селищної ради  http://tomashpil.rada.org.ua

 

Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста (економіки) відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства Томашпільської селищної ради.
До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:
1.    Наявність громадянства України.
2.     Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста; стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 1-го року; вільне володіння державною мовою; володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.
3.    Знання діючого законодавства України професійного спрямування; знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування» «Про запобігання корупції».
4.    Вільне володіння державною мовою.
5.    Вміння працювати з персоналом.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо документів, які необхідно подати для участі в конкурсі надається за телефоном 2-13-45 або на офіційному сайті Томашпільської селищної ради  http://tomashpil.rada.org.ua
 

Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, спорту, культури та туризму Томашпільської селищної ради. 
До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:
1.  Наявність громадянства України.
2. Повну вищу педагогічну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем       спеціаліста, магістра;
-    знають вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування, освіти, спорту;
-    мають стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи  за фахом в інших сферах економіки не менше 3 років;
-    вільно володіють державною мовою;
-    вміють працювати на комп’ютері в режимі впевненого користувача.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо документів, які необхідно подати для участі в конкурсі надається за телефоном 2-13-45 або на офіційному сайті Томашпільської селищної ради  http://tomashpil.rada.org.ua


 

Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу соціального захисту в органах місцевого самоврядування Томашпільської селищної ради.
До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:
1. Повну вищу освіту за відповідним освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3-х років, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління на керівних посадах не менше 3 років, обов’язкове досконале володіння комп’ютером та державною мовою.
2. Знання діючого законодавства України професійного спрямування; знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування» «Про запобігання корупції».
3. Вільне володіння державною мовою.
4. Вміння працювати з персоналом.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо документів, які необхідно подати для участі в конкурсі надається за телефоном 2-13-45 або на офіційному сайті Томашпільської селищної ради  http://tomashpil.rada.org.ua


 

Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста(комунальна власність) відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства Томашпільської селищної ради.
До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:
1.    Наявність громадянства України.
2.    Вища  освіта не нижче ступеня бакалавра; вільне володіння державною мовою; володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.
3.    Знання діючого законодавства України професійного спрямування; знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування» «Про запобігання корупції».
4.    Вміння працювати з персоналом.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо документів, які необхідно подати для участі в конкурсі надається за телефоном 2-13-45 або на офіційному сайті Томашпільської селищної ради  http://tomashpil.rada.org.ua

 

Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» в органах місцевого самоврядування Томашпільської селищної ради.
До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:
1. Освіта вища за відповідним освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, відповідного професійного спрямування, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ чи організацій незалежно від форми власності –  не менше 3 років;
2. Знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні»  «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про адміністративні послуги» та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування;
3. Вільне володіння державною мовою.
4. Вміння працювати з персоналом.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо документів, які необхідно подати для участі в конкурсі надається за телефоном 2-13-45 або на офіційному сайті Томашпільської селищної ради  http://tomashpil.rada.org.ua


 

---------- 27 січня 2021 року----------

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад в Томашпільській селищній раді: 
Головного спеціаліста – архітектора, відділу  комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства Томашпільської селищної ради.
До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:
-    повну вищу освіту за відповідним спрямуванням (вказано на сайті в розділі умови конкурсу), за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра
-    Знають вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування, та іншого законодавства, що стосується посади;
-    Вільно володіють державною мовою;
-    Вміють працювати на комп’ютері в режимі користувача;
-    Вміють працювати з персоналом.
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо документів,  які необхідно подати для участі в конкурсі та умови проведення конкурсу надається за телефоном 2-13-45 Томашпільська селищна рада та на сайті https://tomashpilska-gromada.gov.ua

 


 

---------- 27 січня 2021 року----------

ОГОЛОШЕННЯ  ПРО КОНКУРС

Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з цивільного захисту в органах місцевого самоврядування Томашпільської селищної ради.
До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:
1.    Наявність громадянства України.
2.    Наявність повної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, досвід  роботи за фахом в органах місцевого самоврядування не менше 1 року   або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.
3.    Знання діючого законодавства України професійного спрямування; знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування» «Про запобігання корупції».
4.    Вільне володіння державною мовою.
5.    Володіння персональним комп’ютером у режимі користувача.
6.    Вміння працювати з персоналом.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо документів, які необхідно подати для участі в конкурсі надається за телефоном 2-13-45 або на офіційному сайті Томашпільської селищної ради  http://tomashpil.rada.org.ua


 

---------- 27 січня 2021 року----------
ОГОЛОШЕННЯ  ПРО КОНКУРС

Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста  відділу соціального  захисту в органах місцевого самоврядування Томашпільської селищної ради.
До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:
1.    Наявність громадянства України.
2.    Наявність повної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста; стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 1-го року; вільне володіння державною мовою; володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами, знання діючого законодавства України професійного спрямування; знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування» «Про запобігання корупції», чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та державної служби, вільне володіння державною мовою; володіння персональним комп’ютером у режимі користувача; вміння працювати з персоналом.
3.    Вільне володіння державною мовою.
4.    Володіння персональним комп’ютером у режимі користувача.
5.    Вміння працювати з персоналом.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо документів, які необхідно подати для участі в конкурсі надається за телефоном 2-13-45 або на офіційному сайті Томашпільської селищної ради  http://tomashpil.rada.org.ua

---------- 27 січня 2021 року----------

ОГОЛОШЕННЯ  ПРО КОНКУРС

Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з реєстрації актів цивільного стану в органах місцевого самоврядування Томашпільської селищної ради.
До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:
1.    Наявність громадянства України.
2.    Наявність повної вищої юридичної освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років  (з досвідом роботи в сфері реєстрації актів цивільного стану, реєстрація місця проживання).
3.    Знання діючого законодавства України професійного спрямування; знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування» «Про запобігання корупції».
4.    Вільне володіння державною мовою.
5.    Володіння персональним комп’ютером у режимі користувача.
6.    Вміння працювати з персоналом.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо документів, які необхідно подати для участі в конкурсі надається за телефоном 2-13-45 або на офіційному сайті Томашпільської селищної ради  http://tomashpil.rada.org.ua

 

 

----------13 січня 2021 року----------

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС
На  заміщення  вакантної посади головного спеціаліста землевпорядника Томашпільської селищної ради.

Основні вимоги до кандидата: Громадянство України, Наявність повної вищої освіти за спеціальністю «Геодезія та землеустрій»,  або інша спеціальність в галузі землевпорядкування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, Володіння знанням Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», інших законів України та нормативно-правових актів з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, Земельного кодексу України, іншого законодавства в сфері земельних відносин, Вільне володіння державною мовою, Володіння основними програмами роботи на комп’ютері.

Документи  приймаються  протягом 30 календарних днів з дня опублікування за адресою: Вінницька область, Томашпільський район, смт Томашпіль,   площа  Тараса Шевченка, буд.1, каб. №8.
Про перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та умови проведення конкурсу на заміщення вакантної посади можна дізнатися на офіційному сайті Томашпільської селищної ради   https://tomashpilska-gromada.gov.ua або у відділі  юридичного та кадрового забезпечення, тел. 2-13-45.
  

 

--------------- 6 січня 2021 року------------------

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантних посад фахівців (вчитель-дефектолог, вчитель-реабілітолог) Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Томашпільської  селищної  ради  Вінницької  області» (поштова адреса: вул. Ігоря  Гаврилюка, 29 смт.  Томашпіль, 24200,факс (04348) 2-20-40; E-mail: [email protected];  код за ЄДРПОУ 43505818)

Умови проведення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Томашпільської  селищної  ради  Вінницької області
(вчитель-дефектолог, вчитель-реабілітолог)

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи :
    копію паспорта громадянина України;
    письмову заяву про участь у конкурсі до якої додається резюме у довільній формі;
    копію трудової книжки;
    копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, підвищення кваліфікації,  присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
    письмову згоду на збір та обробку персональних даних;
    копію військово – облікового документу для громадян чоловічої статі;
    заповнену особову картку працівника (форма П-2).

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної  посади:

    вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”,  “Фізичне виховання” (лікувальна  фізкультура) за спеціалізацією логопеда, дефектолога, вчителя лікувальної фізкультури;
    стаж роботи за фахом не менше трьох років за фахом;
    вільне володіння державною мовою, володіння основними навиками роботи на комп'ютері з відповідними програмними засобами.
     знання Конституції України, законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах», «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр»;
    володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається конкурсною комісією.

Згідно з Положенням про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців інклюзивно-ресурсного центру конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, Законів України «Про освіту»,  а також законодавства з  урахуванням  специфіки діяльності фахівців Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Томашпільської  селищної  ради  Вінницької області.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

-    визнані в установленому порядку недієздатними;
-    мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади;
-    в інших випадках, установлених законами.

Документи приймаються протягом 20 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: 24200, пл. Тараса Шевченка, 1,  смт. Томашпіль, Томашпільський р-н, Вінницька обл.. 
Відділ  юридичного та кадрового забезпечення Томашпільської селищної ради, тел. 2-13-45

 

--------------- 27 січня 2021 року------------------

26 січня 2020 року відбулися два засідання конкурсної комісії на посаду вчителя-реабілітолога Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру» Томашпільської селищної ради. Під час засідань розглянуті документи кандидата на дану посаду, допуск до участі у конкурсі. Конкурсна комісія провела конкурс, який складався з двох етапів:                 1) письмового іспиту та проведення співбесіди з кандидатом на посаду вчителя-логопеда Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру Томашпільської селищної ради – Васильківською Аллою Вікторівною.
Підсумковий рейтинг кандидата визначався шляхом додавання балів за кожен етап конкурсу. 
За результатами проведеного конкурсу: 1) письмового іспиту та проведення співбесіди з Васильківською Аллою Вікторівною вважати такою,  що відповідає встановленим вимогам (підсумковий рейтинг кандидата - загальна кількість балів становить 24,57 балів) та визнана переможцем конкурсу.
Рекомендувати директору «Інклюзивно-ресурсного центру» Томашпільської селищної ради Липовецькій А.В видання розпорядження на посаду вчителя-реабілітолога Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру» Томашпільської селищної ради щодо Васильківської А.В.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримуєте ви об’єднання Томашпільської лікарні з іншим медичним закладом з метою створення територіального медичного об’єднання зі статусом загального закладу зі збереженням ресурсів?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь