27 липня – День медичного працівника України
Шановні медичні працівники громади, ветерани галузі охорони здоров’я! З нагоди вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та безмежну вдячність за ваші чуйні серця, врятовані життя, повернуте здоров’я! Роль працівників усіх ланок медичної галузі завжди була і залишається надважливою і необхідною у житті суспільства. Адже наше здоров’я у повній мірі залежить від вашої професійності, порядності та душевної доброти. Ви представляєте одну із найшляхетніших професій, оберігаєте найбільший Господній дар – людське життя! Хоча в цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на ні на власний спокій, ні на відпочинок, емоції чи, навіть, страх. І вдень, і вночі ви завжди поруч, - рятуєте, допомагаєте, лікуєте.07:05 27.07.2024