ІІ тур Чемпіонату України з гандболу
26-28 лютого 2016 року в Томашполі (спортивний зал РДЮСШ) пройде ІІ тур Чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд Вищої ліги сезону 2015-2016 рр.13:33 23.02.2016
ІІ тур Чемпіонату України з гандболу
26-28 лютого 2016 року в Томашполі (спортивний зал РДЮСШ) пройде ІІ тур Чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд Вищої ліги сезону 2015-2016 рр.13:33 23.02.2016
День вшанування подвигу учасників Революції гідності
…Революція гідності. Герої Небесної сотні. Майдан… Ці слова, як і два роки тому, не сходять із вуст українців цьогоріч у пам’ятні дні 18 – 20 лютого. Згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного пошанування подвигу героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя (листопад 2013 – лютий 2014 років), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, день 20 лютого відзначається в Україні як день вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення памяті Героїв Небесної Сотні. Урочистості з нагоди другої річниці трагічних подій на Євромайдані відбулися в районному будинку культури 22 лютого. У них взяли участь керівництво району, селищний голова Томашполя Валерій Немировський, керівники підприємств, організацій, установ райцентру, представники трудових колективів селища. Перед початком урочистостей присутні вшанували пам'ять загиблих Героїв хвилиною мовчання, а під незабутню мелодію реквієму Майдану «Пливе кача…» посланці від учасників зібрання поклали вінок до стели, що увічнила імена загиблих героїв-майданівців та земляків-атовців. Зі сцени, яку прикрасив обпалений вогнем барикад, вишмаганий зимовими вітрами і негодою прапор України, що його на київську «йолку» прикріпили в ті героїчні дні томашпільчани – учасники Євромайдану, прозвучали віршовані й пісенні присвяти борцям за волю, демократію, європейський вибір України, спогади безпосередніх учасників тих трагічних подій Лариси Нароган і відеоспогад депутата Верховної Ради України 1-ого і 4-ого скликань Миколи Мельника. А відеоряд, що демонструвався на великому екрані, знову і знову нагадував усім про останні криваві гарячі дні Євромайдану, які змінили Україну і її народ, про героїв, що віддали своє життя заради майбутнього, заради кожного з нас. Герої не вмирають!09:59 23.02.2016
Відбулись загальні збори громадян
Аби заслухати звіт селищного голови про роботу в 2015 році зібрались томашпільчани в п`ятницю 19 лютого в районному Будинку культури. Значить, не байдуже людям, як і чим живе селище, що зробила і планує зробити місцева влада для його розвитку в році наступному і в майбутньому. Збори розпочалися з хвилини мовчання за загиблими під час трагічних подій Революції Гідності героями Небесної Сотні, пам'ять яких вшановується в ці дні.12:10 22.02.2016
Звіт Томашпільського селищного голови В.Ф.Немировського про роботу протягом 2015 року
Шановні жителі селища, присутні!10:52 22.02.2016
400 – річчю Томашполя присвячено
Цього року 17 серпня жителі Томашполя відзначатимуть 400-річчя першої історичної згадки про селище. До цієї дати Томашпільська селищна бібліотека підготувала і представила читачам книжково-документальну виставку під назвою «400 років – славний ювілей». Виставка складається з шести розділів: 1 –й має назву «Томашпільщина у друкованих виданнях», де представлено два ювілейні видання «Томашпільщина», путівник «Томашпільщина туристична», буклет «Моя Томашпільщина»; 2 – ий – «Вони прославили Томашпілля», з якого можна дізнатися про Героїв Радянського Союзу та Героїв Соцпраці, відомих томашпільчан, які прославили селище за межами району, області, країни; 3 –ій – «Важливі віхи історії Томашполя». Цей розділ знайомить читачів з різними періодами історії селища: заснування, роки Голодомору 1932 – 1933 років, друга світова війна, відбудова цукрового заводу та інше; 4 – ий – «Натхнення джерело – земля батьківська» розповідає про талановитих земляків, що прославили Томашпіль у художній творчості; 5 –ий розділ носить назву «Герої – земляки – учасники АТО». Тут зібраний матеріал про Ігоря Гаврилюка, що загинув на сході України, про учасників бойових дій та волонтерів; 6 – ий розділ - «Найкрасивіші пейзажі нашого селища» - фото виставка про найкращі місця Томашполя. Тож запрошуємо всіх, хто любить рідне селище, цікавиться його минулим і сьогоденням, завітати до Томашпільської селищної бібліотеки, де Вас завжди привітно зустрінуть і нададуть необхідну інформацію.10:19 18.02.2016
Не гасне в серці біль Афганістану
У цей день 15 лютого 27 років тому полегшено зітхнули в тисячах українських родин, від відчуття гіркої втрати боляче занили серця батьків і матерів, дружин і дітей, які вже ніколи не дочекаються своїх синів, коханих з далекої чужої війни. Афганістан… . Це слово на цілих 10 літ стало символом мужності й героїзму, жертовності подвигу простого солдата, воїна, захисника і страшним вісником смерті й каліцтва молодого цвіту країни, що його керівництво держави послало в чужу країну в ім’я своїх імперських амбіцій. З того вікопомного 15 лютого 1989 року минуло вже 27 літ. Вони залишили на скронях, обличчях, постатях тоді молодих, сповнених сил воїнів свій незгладимий слід. Та не здатні роки стерти з пам’яті імена бойових побратимів, загасити в серцях вогонь любові до рідної землі, до свого народу і країни, за яку нині в кривавій боротьбі зі східним агресором воюють молоді, як і вони колись, українські воїни. Щоб згадати минуле, зустрітися з юністю, щороку до райцентру 15 лютого з’їжджаються воїни-афганці та воїни, що брали участь у локальних війнах на території інших держав. Не став винятком і цьогорічний лютий. А днина видалася напрочуд сонячною, весняною. І хоч серця учасників урочистої ходи до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам сповнювалися почуттям хвилювання, хоч горло стискалося від глибоких переживань, поклавши квіти до підніжжя пам’ятника, кожен з вдячністю згадував тих, хто поліг на чужій землі, і тих, хто, пройшовши пекло Афганістану, знайшов вічний спокій у рідному краї. Почуття вдячності переповнює серця і за тих воїнів-афганців, хто сьогодні виховує своїм прикладом у молодого покоління любов до рідного краю, хто своїм трудом, мирним і ратним, примножує славу і добробут країни. На зборах, що відбулися в будинку дитячої творчості, урочисто вшанували воїнів-афганців та воїнів, що брали участь у локальних війнах на території інших держав. Привітав цих воїнів- томашпільчан і селищний голова Томашполя Валерій Немировський та від імені громади селища подякував їм за значний вклад у розбудову вільної, незалежної України, за величезну роботу у справі виховання молодого покоління і вручив кожному з них грошову винагороду в сумі 250 гривень. А потім вихованці БДТ порадували учасників зібрання, керівників району, сільських і селищних голів, представників громадськості селища чудовим концертом.12:01 16.02.2016
15:58 15.02.2016
Вітання до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Прийміть щирі вітання з нагоди 27-ої річниці виведення військ з Республіки Афганістан. У день 15 лютого ми вшановуємо не лише воїнів - афганців, які проявили мужність і героїзм, виконуючи свій воїнський обов’язок, а й їхніх побратимів, які брали участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами своєї країни. У нашій пам’яті назавжди залишаться ті, хто поліг смертю героя на афганській війні, і нинішні наші захисники, що віддали своє життя уже в новітній боротьбі за волю, єдність і неподільність держави Україна. Спасибі Вам, нині живущим, за подвиг в ім’я життя, бо саме Ви найкраще знаєте ціну мирові й ціну війні. Від усього серця бажаю вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра, а також щоб наші діти ніколи не брали участі в бойових діях.08:49 15.02.2016
15:18 04.02.2016
Ордер на квартиру отримали батьки загиблого героя
Розширену апаратну нараду при голові райдержадміністрації, що відбулася у понеділок, провів перший заступник голови Віктор Ставнійчук. У ній взяли участь голова районної ради Дмитро Коритчук та селищний голова Томашполя Валерій Немировський.16:18 01.02.2016