Томашпільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомляє
- здійснення функції прийняття та видачі документів щодо державної реєстрації громадських формувань.10:38 19.07.2016
Томашпільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомляє
- здійснення функції прийняття та видачі документів щодо державної реєстрації громадських формувань.10:38 19.07.2016
14:28 15.07.2016
10:27 15.07.2016
Сесія пройшла в діловій і конструктивній обстановці
Відбулася 8 позачергова сесія 7 скликання Томашпільської селищної ради. Розпочалася вона з приємної новини: селищний голова Валерій Немировський розповів про участь нашої гандбольної команди «Олімпік» у чемпіонаті України, що цими днями проходив у м. Южний Одеської області і на якому команда Томашполя зайняла 8 місце. Здавалося б, що місце не таке вже й високе, але якщо врахувати, що наші гандболісти залишили позаду команди з міст обласного значення – Харкова й Тернополя, то здобуток спортсменів таки вагомий.08:31 14.07.2016
Завершився перший етап культурно-мистецької акції
Для учасників районної культурно-мистецької акції «З Україною в серці», що входили до групи Липівка – Комаргород – Кислицьке – Томашпіль – Велика Русава, перший етап завершився 8 липня у Всеукраїнський день родини, день, коли за православним календарем вшановуються святі Петро та Февронія, які стали символами подружньої вірності й кохання. Саме 8 липня Великорусавська територіальна громада зустрічала на своїй землі представників інших громад, які беруть участь в акції. Ця зустріч переросла в грандіозне дійство, що проходило на сільському стадіоні. До нього долучилися численні жителі села, які йшли на свято цілими родинами. Це й не дивно, адже організатори заходу поєднали акцію з проведенням свята День села. Приємно, що представників Томашпільської територіальної громади, делегацію яких очолював селищний голова Валерій Немировський, щиро й гостинно вітали господарі свята. Гучними оплесками вони нагороджували кожен виступ томашпільських аматорів сцени - Іванку Кузьмінську й Наталку Кривко, Олександра Васильківського й танцювальний дует у складі Марійки Олійник і Назара Андрущенка. Не менш яскравими були й виступи гостей із Тульчина (танцювальний колектив «Грація») та соліста із Кирнасівки Олексія Ричка, який не тільки зачарував своїм прекрасним голосом, а й полонив усіх звуками неповторної трембіти. Приємно й те, що, маючи тепер можливість порівняти, наша томашпільська громада теж гарно 29 червня приймала учасників акції. Акцент свята в Томашполі припадав на молодь як майбутнє нашої молодої держави, яка цього року відзначатиме свій перший ювілей – 25 років незалежності, на жителів Томашполя – учасників АТО – сьогоднішніх захисників Батьківщини, її свободи і недоторканності. Їм, а ще батькові Ігоря Гаврилюка, який загинув у лютому 2015 року під Дебальцево, віддавалася честь на цьому святі. Бо заради нас, заради нашого спокою, особливо дітей, які брали участь у програмі (а це були вихованці ДНЗ «Сонечко», Томашпільського будинку дитячої творчості), пройшли вони через вогонь і смерть, щоб захистити рідний край, щоб ми жили на мирній землі, щоб не тривожили дитячі сни смертоносні вибухи. Саме того дня селищний голова Томашполя Валерій Немировський передав символи акції – прапор, булаву, вінок і скарбничку – сільському голові Великої Русави Олександру Козорізу. Тож свято в В.Русаві стало своєрідним підсумком першого етапу районної акції. Завершальна стадія відбудеться у день святкування в районі Дня Незалежності України.13:57 11.07.2016
09:07 11.07.2016
Паломники з Томашполя вирушили в дорогу
Як і 24 роки тому 1 липня від Томашпільського костелу з урочистими піснеспівами більше 200 паломників з селища, з навколишніх сіл, з сусідніх районів вирушили в неблизьку дорогу – до Летичівського храму, де зберігається ікона Летичівської Богородиці – Покровительки і Охоронниці Поділля й Волині. Започатковане у 1992 році настоятелем Томашпільського храму Божої Матері з гори Кармель о. Станіславом паломництво збирає кожного року віруючих, які готові долати сотні кілометрів путі, щоб у щирій молитві знайти духовне очищення, здобути заступництво Матері Божої, доторкнутися до святині й зачерпнути ЇЇ чистоти, любові й вірності. Перед початком дороги благословив паломників та окропив їх свяченою водою єпископ Радослав Змітрович. Депутат Томашпільської селищної ради, спеціаліст по роботі з молоддю Валентина Залюбівська передала їм вітання від селищного голови Томашполя Валерія Немировського, який у ці дні перебуває у службовому відрядженні, але подбав про паломників, передавши їм більше 200 пляшок з мінеральною водою. Цілих 5 днів паломники долатимуть по 25 – 50 км дороги, щоб 6 липня взяти участь в урочистій Месі в Летичівському сантуарії. Ітимуть з піснями, молитвами, що піднімають дух і утверджують у вірі, додають християнської радості, яку ніщо не може зруйнувати.10:29 02.07.2016
10:19 02.07.2016
Акція «З Україною в серці» триває
Уже третє село приймало у понеділок учасників культурно-мистецької акції «З Україною в серці», що крокує районом. Цього разу томашпільчани побували в Кислицькому, яке передавало їм естафету акції. Та про все по порядку. Делегацію від томашпільської територіальної громади очолював селищний голова Томашполя Валерій Немировський. В складі її були юні аматори сцени, які демонстрували свої таланти, а разом із ними були їхні наставники, батьки і навіть бабусі. Просторий зал Кислицького будинку культури майже заповнили глядачі – жителі невеличкого села. Вони не шкодували гарячих аплодисментів самодіяльним артистам Липівки й Томашполя, Великої Русави і Комаргорода, ну і, звичайно, своїм землякам. Найбільше оплесків заслужили маленькі танцюристи з Томашпільського ДНЗ «Сонечко» за танець «Ромашки» та Марійка Олійник і Назар Андрущенко за «Вальс» і 5-річний Дмитро Теплий, який виконав пісню «Я маленький козак». Впевнено почувала себе на сцені (і недарма, бо наділив Бог гарним сильним голосом) Іринка Кривовяз. Вперше спробувала себе на «чужій» сцені й Оленка Черих. Більше двох годин тривала концертна програма, під час якої відбулася передача атрибутів акції – прапора України, булави, вінка й скарбнички. Їх сільський голова Кислицького Віктор Цимбал передав селищному голові Томашполя Валерію Немировському, а від жителів села короваї гостям – начальнику відділу культури Олені Сікал та томашпільському селищному голові - вручили юні красунечки-кисличанки. У середу 29 червня учасників акції «З Україною в серці» приймає Томашпільська територіальна громада.10:25 29.06.2016
09:57 29.06.2016