Томашпільська селищна територіальна громада
Вінницька область

ТОВ АК «Зелена долина» має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Дата: 01.12.2023 15:43
Кількість переглядів: 110

Товариство з обмеженою відповідальністю «Агрокомплекс «Зелена долина»(скорочене найменування – ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина», код ЄДРПОУ 32721857, юридична адреса: 24200, Вінницька обл., Тульчинський р-н, смт Томашпіль, вул. Івана Богуна, 4, тел. (04348) 2-15-35, ел. пошта:N.Boyko@akzd.com.ua) повідомляє про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосфернеповітря для: дільниці №5–будівельна дільниця АТП №5, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Тульчинський р-н, смт. Томашпіль, вул. Лесі Українки, 21, дільниці №3 – Бурякоприймальний пункт (верхнє кагатне поле) та дільниці №7 – поля фільтрації, що знаходяться за адресою: Вінницька область, Тульчинський район, село Яришівка, вул. Нова, 53.

Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу на викиди для існуючого об’єкту.

Згідно Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» № 2059 від 23.05.2017 р. діяльністьдільниці №5, дільниці №3 та дільниці №7ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина» не відноситься до видів планованої діяльності та об’єктів, які підлягають оцінці впливу на довкілля.

Підприємство спеціалізується на вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

Джерелами утворення забруднюючих речовин на дільницях є: опалювальний котел ТТС 12, пост зварювання, заточний верстат, столярний цех, маятникова пила, різка металу, опалювальна піч (буржуйка), циркулярний верстат, розвантаження відсіву з автотранспорту та його зберігання, розвантаження піску з автотранспорту та його зберігання, поля фільтрації, складування жому (2 шт), склад вугілля, буртоукладальна машина, склад дефекату.

Від джерел підприємства в атмосферне повітря надходять такі забруднюючі речовини (т/рік): залізо та його сполуки (у перерахунку на залізо) (0,0072), манган та його сполуки (у перерахунку на діоксид мангану) (0,0004), речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом (5,793), сажа (0,058), азоту діоксид (0,1619), діазоту оксид (0,00045), сірки діоксид (0,0754), вуглецю оксид (1,0659), вуглецю діоксид (11,991), неметанові леткі органічні сполуки (НМЛОС) (0,152), кислота масляна (1,44), кислота оцтова (4,32), метан (0,0006), бенз(а)пірен (0,000001).

Дане підприємство за ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря належить до другої групи об’єктів, які не мають виробництв та технологічного устаткування, на яких повинні впроваджуватися найкращі доступні технології та методи керування.

Заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря – не передбачені.

Для джерел викидів та забруднюючих речовин, які підлягають нормуванню, встановлюються нормативи викидів забруднюючих речовин відповідно до наказу Мінприроди №309 від 27.06.2006 «Про затвердження нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин із стаціонарних джерел».

Для джерел викидів для речовин, на які не встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до цього наказу, встановлюються величини масової витрати в г/с. Регулювання викидів від неорганізованих джерел здійснюється шляхом встановлення вимог.

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають чинному законодавству.

Зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди приймаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування інформації в газеті у Вінницькій обласній військовій адміністрації, що знаходиться за адресою: 21050, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Соборна, 70, тел.: 0-800-216-433, ел. пошта: [email protected].

Фото без опису

(підстава: Лист ТОВ АК "Зелена долина" №2833)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримуєте ви об’єднання Томашпільської лікарні з іншим медичним закладом з метою створення територіального медичного об’єднання зі статусом загального закладу зі збереженням ресурсів?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь