Томашпільська селищна територіальна громада
Вінницька область

ТОВ АК «Зелена долина» має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Дата: 01.12.2023 15:31
Кількість переглядів: 147

Товариство з обмеженоювідповідальністю «Агрокомплекс «Зелена долина» (скорочененайменування – ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина», код ЄДРПОУ 32721857, юридична адреса: 24200, Вінницька обл., Тульчинський р-н, смт Томашпіль, вул. Івана Богуна, 4, тел. (04348) 2-15-35, ел. пошта:N.Boyko@akzd.com.ua) повідомляє про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для: дільниці №2 - АТП, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Тульчинський р-н, смт. Томашпіль, вул. Заводська, 13; дільниці №6 - Адміністративнеприміщення,що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Тульчинський р-н, смт. Томашпіль, вул. І. Богуна, 4; дільниці №8 – Опалювальний пункт селищної ради,що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Тульчинський р-н, смт. Томашпіль, пл. Тараса Шевченка, 1 та опалювальний пункт гуртожитку заводу,що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Тульчинський р-н, смт. Томашпіль, вул. Заводська, 29.

Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу на викиди для існуючого об’єкту.

Згідно Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» № 2059 від 23.05.2017 р. діяльність дільниць ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина» не відноситься до видів планованої діяльності та об’єктів, які підлягають оцінці впливу на довкілля.

Дільниці спеціалізуються на виробництві теплової енергії, здійснення ремонту обладнання та устаткування та виробництві електроенергії в аварійних випадках.

Джерелами утворення забруднюючих речовин на дільницях є: газові котли (4 шт), конвектори (2 шт), зварювальний апарат, пропан-бутановий різак, дизельний генератор.

Від джерел проммайданчиків в атмосферне повітря надходять такі забруднюючі речовини (т/рік): оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO+NO2]) (0,159), оксид вуглецю (0,231), сіркидіоксид (0,003), метан (0,0025), неметанові леткі органічні сполуки (0,009), речовини у вигляді суспендованих твердих частинок (0,005), залізо та його сполуки (в перерахунку на залізо) (0,037), манган та його сполуки (в перерахунку на манган) (0,003), вуглецю діоксид (110,629), азоту оксид (N2O) (0,00032).

Дане підприємство за ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря належить до третьої групи об’єктів, тому наявні виробництва та технологічне устаткування, не потребують впровадження найкращих доступних технологій та методів керування.

Так як підприємство дотримується нормативів граничнодопустимих викидів для стаціонарних джерел та не перевищує граничнодопустимих концентрацій атмосферного повітря заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря не розроблялись.

Для джерел викидів та забруднюючих речовин, які підлягають нормуванню, встановлюються нормативи викидів забруднюючих речовин відповідно до наказу Мінприроди №309 від 27.06.2006 «Про затвердження нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин із стаціонарних джерел».

Для джерел та речовин, на які не встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до цього Наказу, встановлюються величини масової витрати в г/с. Регулювання викидів від неорганізованих джерел здійснюється шляхом встановлення вимог.

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають чинному законодавству.

Зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди приймаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування інформації в газеті у Вінницькій обласній військовій адміністрації, що знаходиться за адресою: 21050, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Соборна, 70, тел. 0-800-216-433, ел. пошта: [email protected].

Фото без опису

(підстава: Лист ТОВ АК "Зелена долина" №2832)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримуєте ви об’єднання Томашпільської лікарні з іншим медичним закладом з метою створення територіального медичного об’єднання зі статусом загального закладу зі збереженням ресурсів?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь