Томашпільська селищна територіальна громада
Вінницька область

Звіт про стратегічну екологічну оцінку проєкту «Детальний план території для нового будівництва магазину-складу за адресою: вул. Криворучка, 2-Д, смт Томашпіль, Тульчинського району, Вінницької області на земельній ділянці загальною площею 0,1344

Дата: 17.11.2023 15:04
Кількість переглядів: 105

1. Повна назва документа державного планування: Звіт про стратегічну екологічну оцінку проєкту «Детальний план території для нового будівництва магазину-складу за адресою: вул. Криворучка, 2-Д, смт Томашпіль, Тульчинського району, Вінницької області на земельній ділянці загальною площею 0,1344 (кадастровий номер 0523955100:01:002:0749)», розроблено відповідно до рішення 34 позачергової сесії 8 скликання ІІ пленарного засідання Томашпільської  селищної ради № 2793 від 10.02.2023 р.

В звіті про стратегічну екологічну оцінку проєкту «Детальний план території для нового будівництва магазину-складу за адресою: вул. Криворучка, 2-Д, смт Томашпіль, Тульчинського району, Вінницької області на земельній ділянці загальною площею 0,1344 (кадастровий номер 0523955100:01:002:0749)» проведена оцінка впливу параметрів забудови та ландшафтної організації території на складові довкілля  (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо). 
2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Томашпільська селищна рада.
3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
а) дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається  з 17 листопада 2023 року та триває до 17 грудня 2023 року;
б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): зауваження і пропозиції громадськості  надаються: у письмовому вигляді - особисто або через уповноваженого представника із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника; у електронному вигляді;
в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):  не планується
г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Томашпільська селищна рада, що розташована за адресою: 24200, Вінницька обл., Тульчинський р-н, смт Томашпіль, пл. Тараса Шевченка, буд. 1, тел. (04348) 21364, E-mail:  [email protected]. Відповідальна особа за організацію розгляду: завідувач сектору містобудування та архітектури Томашпільської селищної ради – Луцишин В.І.
ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Томашпільська селищна рада, що розташована за адресою: 24200, Вінницька обл., Тульчинський р-н, смт Томашпіль, пл. Тараса Шевченка, буд. 1, тел. (04348) 21364, E-mail:  [email protected]. Відповідальна особа за організацію розгляду: завідувач сектору містобудування та архітектури Томашпільської селищної ради – Луцишин В.І..
Строки подання зауважень та пропозицій: до 17 грудня 2023 включно. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.
д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:
Офіційні веб – сайти: Міністерства екології та природних ресурсів України (https://mepr.gov.ua/), Вінницької обласної військової адміністрації (www.vin.gov.ua) та Головне управління статистики у Вінницькій  області  (www.vn.ukrstat.gov.ua/).
4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: - транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводились.

 

ЗВІТ СЕО смт Томашпіль

Детальний план території

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримуєте ви об’єднання Томашпільської лікарні з іншим медичним закладом з метою створення територіального медичного об’єднання зі статусом загального закладу зі збереженням ресурсів?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь