Відбулась 41 сесія Томашпільської селищної ради 8 скликання
9 липня, у великій залі селищної ради під головуванням очільника Томашпільської територіальної громади Валерія Немировського відбулось засідання 41 позачергової сесії селищної ради 8 скликання. В її роботі взяли участь 15 депутатів із 26 обраних, запрошені.
На початку засідання Валерій Федорович привітав депутата-іменинницю липня, Світлану Босак, побажав їй здоров’я, миру, Перемоги, успіхів у подальшій праці.
На сесії розглянуто питання про «Про надання згоди на підписання договорів щодо заміни сторони в зобов'язанні за договорами користування та/або господарського віддання складовими газорозподільної системи», «Про затвердження звіту про виконання бюджету Томашпільської селищної територіальної громади за І півріччя 2023 року», «Про відшкодування різниці в тарифах для населення на послуги водопостачання та водовідведення за 2-й квартал 2023 року КП «Томашпільводоканал», затверджено Програму забезпечення житлом лікарів Томашпільської територіальної громади на 2023-2024 роки так, як у селищі є нові працівники медичних закладів, а також розглянуто ряд земельних питань.
Загалом на засіданні 41 позачергової сесії депутати селищної ради розглянули 39 питань та прийняли до кожного із них відповідні рішення. Всі питання попередньо ретельно розглядалися та вивчалися на засіданнях постійних комісій.