Активні, сильні та спроможні!
Сьогодні в приміщенні селищної ради в рамках проекту «Програма фізичного оздоровлення населення в громадах: досвід країн Вишегородської четвірки», голова Томашпільської об’єднаної територіальної громади Валерій Немировський спільно з представником Вінницької територіальної організації Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» від імені її голови Сергія Татусяка підписали угоду про співпрацю.
Відповідно до угоди сторони можуть об’єднувати фінансові, матеріальні та інтелектуальні ресурси і засоби з метою сприяння організації та проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед населення в територіальній громаді, підвищення рівня фізичного здоров’я мешканців громади, залучення до занять спортом різних верств населення, пропаганді здорового способу життя, покращення матеріальної бази для проведення різного роду змагань та спортивно-оздоровчих заходів. Представники сторін угоди вислови сподівання на успішну, результативну взаємну співпрацю.