Вінницька область

Новини спорту

Дата: 14.02.2018 10:41
Кількість переглядів: 623

11 лютого 2018 року  в м. Хмельницьк проводився відкритий кубок Хмельницької області з рукопашного бою на честь вшанування пам’яті воїнів  - інтернаціоналістів, які загинули у війні в Афганістані.

В змаганнях брали участь Вінницька, Волинська, Житомирська, Київська, Одеська, Чернівецька, Хмельницька області в загальній кількості 375 спортсменів.

Команда з рукопашного бою Томашпільської селищної дитячо-юнацької спортивної школи гідно виступили  в складі збірної Вінницької області  в кількості 5 учасників.

Вітаємо наших чемпіонів та призерів -  Байдака Максима,  який  зайняв  І почесне місце, а також  Камінський Роберт  зайняв почесне ІІ місце, Цимбал Михайло  зайняв почесне ІІІ місце, Чорний Андрій  зайняв почесне ІІІ місце та Спринчак  Іван зайняв V  місце.

Нашу команду представляв тренер, майстер спорту України міжнародного класу   Водянюк Сергій Федорович.