Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, відповідно до наданих повноважень, керуючись вимогами Законів України «Про пестициди і агрохімікати» (ст. 3), «Про систему громадського здоров’я» (ст. 14,27,29), «Про захист рослин» (ст. 4), «Про бджільництво» (ст. 30,37), Державними санітарними правилами «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» ДСП 8.8.1.2.001-98, наголошує на неухильному дотриманні суб’єктами господарювання вимог законодавства в сфері поводження із пестицидами і агрохімікатами, не допускаючи забруднення ними навколишнього середовища, ураження земельних ділянок інших суб’єктів господарювання та громадян, забезпечуючи безпеку для населення, флори і фауни.
На сьогоднішній день проблема якісного водопостачання в нашій країні стає дуже актуальною. Від розміщення, утримання громадських та приватних шахтних криниць залежить якість питної води. Тому з метою запобігання негативного впливу на стан здоров’я та виникнення епідемічних ускладнень надзвичайно важливо правильно облаштовувати та утримувати джерела нецентралізованого водопостачання.
Стихійна торгівля харчовими продуктами – це торгівля харчовими продуктами фізичними та юридичними особами без відповідного дозволу на здійснення такого виду діяльності у невстановлених місцях (на вулицях, у дворах, на тротуарах, у скверах, парках, під’їздах) з рук, із землі, транспортних засобів, тимчасових споруд тощо без дотримання санітарно-гігієнічних вимог.
Асоціація «Європейсько-українське енергетичне агентство» (далі — ЄУЕА) за підтримки Проєкту Організації об’єднаних націй з промислового розвитку (UNIDO) «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України» перезапускає Всеукраїнську премію нагородження «Лідери енергетичного менеджменту». Програма нагородження Всеукраїнської премії «Лідери енергетичного менеджменту» є першою в Україні, яка відзначатиме досягнення підприємств щодо провадження системи енергетичного менеджменту.
Що таке волонтерство в пробації?
Волонтерство в пробації передбачає надання комплексної допомоги та соціалізації громадян, які перебувають у конфлікті із законом. Волонтери пробації працюють із правопорушниками (клієнтами пробації) та допомагають: відновити соціальні звʼязки та покращити своє життя через неформальну освіту і спілкування.
Громадські організації, медіа та волонтери, які працюють на підтримку українців, стикаються з численними цифровими загрозами. Шахрайські атаки, фішинг, DDoS-атаки можуть порушити роботу організації, знищити важливу інформацію та підірвати репутацію.
Безплатні консультації з кібербезпеки українцям, громадським організаціям, медіа та волонтерам надає Nadiyno - перша в Україні та Центрально-Східній Європі гаряча лінія з цифрової безпеки.
Міністерство розвитку громад та територій ініціює створення соцмережі “Штаб згуртованих громад”. На сторінках у соцмережах публікуватиметься найоперативніша інформація про перебіг опалювального сезону 2024-2025 року по всій країні. Отримувати новини можна підписавшись на канали в WatsApp, Viber, Facebook та Telegram.
Державним агентством розвитку туризму України (далі – ДАРТ) розроблено Методичні рекомендації для суб’єктів, які провадять туристичну діяльність (екскурсійне обслуговування), фахівців туристичного супроводу щодо надання інформації в доступних для осіб з інвалідністю форматах (переклад українською жестовою мовою, субтитрування,
аудіокоментування та інші формати подачі інформації для читання та спілкування) (далі – Методичні рекомендації).
27 вересня 2024 року громадською організацією «Асоціація трудових об’єднань молоді України» у співпраці з Київською міською молодіжною радою та ГО «Обʼєднання Студентських Самоврядувань» заплановано проведення Форуму організацій громадянського суспільства «Молодь і ринок праці. Трудова соціалізація молоді в сучасних умовах зайнятості», якій є переможцем міського конкурсу проектів «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада» від Департаменту суспільних комунікацій. Під час Форуму планується обговорити участь студентської молоді (зокрема у складі молодіжних трудових загонів) у відбудові України.
У вересні розпочалося бета-тестування програми «Національний кешбек», яка є одною з програм політики «Зроблено в Україні» та реалізується Міністерством економіки України, Міністерством цифрової трансформації та НБУ. Програма «Національний кешбек» має дві складові – соціальну та економічну. Надаючи українцям фінансову підтримку та стимулюючи їх купувати українське, вона водночас стимулює попит на товари локального виробництва та таким чином підтримує національного виробника.
11:13 18.09.2024
Код для вставки на сайт
Вхід для адміністратора
Онлайн-опитування: Чи підтримуєте ви об’єднання Томашпільської лікарні з іншим медичним закладом з метою створення територіального медичного об’єднання зі статусом загального закладу зі збереженням ресурсів?
Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності