15 травня – Міжнародний день сім’ї
Шановні жителі та гості нашої громади!
Сім’я – це найбільша цінність у житті кожної людини, основа будь-якого цивілізованого суспільства, джерело солідарності, підтримки та любові. Саме тут починається шлях людини, формується її характер і світогляд. Щаслива, міцна та дружна родина – це надійний тил і фортеця, де ми найбільше почуваємося захищеними і потрібними.
У час війни ми як ніколи усвідомлюємо, що найбільше щастя – бути поруч із рідними. Тож бережімо своїх близьких, підтримуймо один одного, допомагаймо нашим Захисникам і не залишаймо без уваги родини, які через війну втратили найдорожче – своїх батьків, чоловіків, дітей.
Щиро бажаємо кожній сім’ї Божого благословення, міцного здоров’я, любові, взаєморозуміння, добробуту та мирного неба. Нехай рідний дім завжди буде тим місцем, де нас зрозуміють, підтримають і допоможуть. Хай молитва батьків і тепло рідних сердець оберігають наших Захисників, додають їм сил й наснаги здолати всі труднощі й повернути мир на нашу рідну землю.
Живімо всі єдиною дружною українською родиною – тоді нас не здолає жоден ворог. Бо лише в єдності та любові – наша сила і наша перемога!
З повагою Томашпільський селищний голова Валерій Немировський, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів.
