10 травня – День матері
Дорогі наші матері, дружини, бабусі!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди цього світлого весняного свята, яке символізує безмежну любов, вдячність і пошану до тих, хто подарував нам життя, навчив берегти духовні цінності та національні традиції української родини.
Мама – це найсвятіше й найдорожче, що є у світі. Материнська любов супроводжує нас упродовж усього життя, даруючи тепло, підтримку й мудрість. Навіть крізь роки ми відчуваємо її невидиму присутність, яка оберігає нас завжди.
Сьогодні особливі слова вдячності й підтримки ми адресуємо матерям, чиї діти стали на захист Батьківщини, хто перебуває в невідомості чи полоні. Доземний уклін і глибоке співчуття матерям, які у цій страшній війні втратили найдорожче – своїх Синів-Героїв. Ваш біль – це наш спільний біль. Кожна з вас здійснила подвиг, виховавши синів справжніми патріотами. Нехай Господь дарує вам сили й терпіння жити далі – за себе і за них.
Зичимо вам міцного здоров’я, довгих років життя, душевного спокою, миру й добра. Дякуємо за вашу любов, терпіння, святу невпинну молитву та мудрі настанови, які є дороговказом для кожного з нас.
Благополуччя всім українським родинам, перемоги й миру – нашій Матері-Україні!
З повагою, Томашпільський селищний голова Валерій Немировський, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів.
