9 травня – Міжнародний день Європи
Шановні жителі та гості Томашпільської громади!
Сьогодні Україна разом із країнами Європейського Союзу відзначає День Європи – символ миру, єдності та спільних цінностей нашого континенту. Для українського народу це особливий день, адже ми є невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, що об’єднана демократичними ідеалами та прагненням до прогресу. У цей день ми вкотре підтверджуємо своє прагнення жити в мирі та злагоді, будувати майбутнє у колі країн об’єднаної Європи.
Вже дванадцятий рік поспіль наші хоробрі Захисники та Захисниці на фронті виборюють право України на незалежність, стоять на обороні європейських цінностей і кордонів. На жаль, ціна цієї боротьби надзвичайно висока.
Українці показали світові свою силу й нескореність, довели відданість цінностям Євросоюзу. Сьогодні очевидно: майбутнє Європи неможливе без України, а майбутнє України – без Європи.
У цей день ми також висловлюємо вдячність країнам-членам Європейського Союзу за всебічну підтримку та допомогу у боротьбі з російським агресором.
Пам’ятаймо, що Європа починається з кожного з нас – із взаємної поваги, толерантності, турботи про громаду та довкілля, а головне – з готовності брати відповідальність за майбутнє рідної держави.
Бажаємо найшвидшої Перемоги, мирного неба над головою та здійснення всіх планів і задумів в ім’я вільного вибору України – бути повноправною у родині європейських країн!
З повагою Томашпільський селищний голова Валерій Немировський, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів.
